Co vás zajímá nejčastěji

Jak funguje Timi jako benefit?

Firma koupí určité množství času, které se převede na kredit. Z tohoto balíku rozdělí kredit (čas) jednotlivým zaměstnancům. Podle přání firmy můžou zaměstnanci získávat kredit např. měsíčně nebo ročně.

Můžu doporučit svého zaměstnavatele?

Pošlete kontakt na svého zaměstnavatele na honza@mytimi.cz. Honza Skovajsa, CEO myTimi, se s vaším zaměstnavatelem spojí a domluví s ním podmínky spolupráce. A s vámi se domluví na odměně za doporučení :-). 

Jak Timi šetří čas?

  1. Činnosti, které děláte neradi, zadáte Timimu.
  2. Obratem se dozvíte cenu, termín a pravděpodobnost splnění úkolu. Hned, jak cenu schválíte, Timi začíná na úkolu pracovat a vy máte o starost míň.
  3. Timi splní úkol podle vašich představ a vy se těšíte ze získaného času. A třeba i na další spolupráci :-).

Abyste nekupovali Timiho v pytli, zaregistrujte se a zdarma si službu vyzkoušejte.

Jak zadám úkol?

Pošlete Timimu e-mail (timik@mytimi.cz), sms (601 126 669) nebo zprávu na FB Messenger.

A pokud se vám nechce zadání úkolu vypisovat nebo si rádi povídáte, jednoduše Timimu zavolejte. Timíci vás vždy rádi uslyší :-).

Poštovní holuby a potrubní poštu Timi zatím jen zvažuje.

Jak rychle Timi splní úkol?

Snadnější úkoly Timíci vypracují dřív, než řeknete "borůvkovej koláč", na ty složitější potřebují několik dní.

Chcete vědět, jak dlouho by trval ten váš? Pošlete Timimu zadání a obratem se dozvíte předběžný časový odhad. Všechny úkoly začínají Timíci vypracovávat hned, jakmile odsouhlasíte cenu.

Pokud se něco zbrzdí, Timíci vás okamžitě informují. Ať se děje, co se děje, vždy jste informováni o průběhu.

Můžu zadat úkol odkudkoli?

Pokud potřebujete něco najít, zarezervovat, naplánovat nebo vymyslet, můžete být třeba na Severním pólu.

Pro práci v terénu je Timi zatím omezený hranicemi Prahy. Jinde by se ztratil. Proto si do budoucna plánuje pořídit kompas a mapy dalších měst, aby šetřil čas a starosti co nejvíce lidem.

Můžu zadat úkol kdykoli?

Úkoly zadávejte Timimu hned, když vás napadnou, ať na ně nemusíte dál myslet. Vzpomenete si před usnutím, že se blíží narozeniny vaší tchyně a vy pro ni nemáte dárek? Zadejte úkol Timimu a jděte s čistou hlavou spát.

Timi je zatím malý a ve vývinu, proto potřebuje hodně spánku a odpočinku. Vašemu úkolu se tak bude věnovat denně od 9.00 do 17.00.

Až Timi povyroste, určitě vám vyhoví i ve dvě hodiny ráno, když budete potřebovat vymyslet program na nadcházející den dětí, na který jste úplně zapomněli. 

Kdo je Timi a s čím mi pomůže?

Timi je váš osobní pomocník, který zařídí (téměř) vše, co vás napadne. Samozřejmě v mezích zákona. Prodloužit den zatím neumí, ale čas a starosti vám ušetří levou zadní.

Chcete tipy na blížící se prodloužený víkend? Potřebujete přihlásit nové auto a neradi trávíte čas na úřadech? Místo desítek minut strávených hledáním "co, kam, kdy a kde" pošlete krátkou zprávu Timimu a je to. Timi se o všechno postará a vy se můžete věnovat činnostem, které vás baví.

A nezapomínejte, že tým Timíků z masa a kostí vždy dělá všechno pro to, aby vám vykouzlil úsměv na tváři.

Kolik mě to bude stát?

Ceny se odvíjí od času, který Timíci stráví plněním vašeho úkolu. Timíci řeší úkoly denodenně, a vy se tak můžete spolehnout, že je splní rychleji, než byste očekávali.

A pokud nebudete s výslednou cenou souhlasit, zaplatíte jen tolik, kolik uznáte za vhodné. Přijde vám 80 Kč za vyhledání a zařízení spojení ve Španělsku hodně? Sami si určete částku, kterou považujete za odpovídající. Platí to samozřejmě i naopak :-).

Chcete vědět, kolik by stál váš úkol? Pošlete Timimu zadání a obratem se dozvíte předběžnou cenu a k tomu termín a pravděpodobnost splnění.

Jak můžu platit?

Timiho služby zaplatíte přímo z nahraného kreditu od zaměstnavatele nebo si je necháte vyfakturovat (jednou měsíčně nebo po každém úkolu).

Pokud za vás Timi něco zaplatí (poplatek za novou Lítačku, lístek do kina nebo třeba léky na alergii), pošle vám fakturu s QR kódem. Ten jen naskenujete a platbu potvrdíte ve svém mobilním bankovnictví.

Co když Timi nenaplní mé očekávání?

Může se stát, že Timi nepochopí zadání vašeho úkolu a nevypracuje jej přesně podle vašich představ. V těchto případech dostanete úkol vždy zdarma. Timi si umí své chyby přiznat a poučit se z nich. Za pochybení Timiho nikdy platit nebudete.

Co když Timi můj úkol nezvládne?

Některé úkoly nemusí být v Timiho silách. V takovém případě dostanete rychlou odpověď a třeba možnosti náhradního řešení.

Ale nebojte se, to se stává jen výjimečně! :-)

Jak s informacemi o mně Timi naloží?

Vaše důvěra je pro Timiho nejdůležitější, a proto každý Timík podepisuje dohodu o mlčenlivosti a s vašimi údaji zachází s maximální diskrétností. Vaše údaje jsou u Timiho v bezpečí. Čestné skautské!