Reference

3438  spokojených zákazníků
Jan Sovák, CEO Bee Interactive

Díky Timimu se nemusíme věnovat drobným úkolům, klikání na webu nebo cestování na druhou stranu města jen kvůli vezvednutí balíčku. Primárně tak ušetřím čas a na úkoly nemusím myslet.

Pavla Hajlan, zakladatelka MŠ Wonderland

Od doby, kdy jsem objevila možnost využívat služeb Timiho, ulevilo se mi v pracovním i osobním životě. Delegovat jednoduché provozní úkoly na Timiho mi šetří kromě času i starosti. Já se pak můžu naplno věnovat svému podnikání a jeho rozvoji. Čas je jedna z nejdražších komodit, které máme, a jeho úspora je k nezaplacení. Je skvělé vědět, že mám možnost přehodit část svých úkolů na někoho schopného.

Matěj Turek, majitel Trisbee

myTimi používají všichni zaměstnanci. Zejména na cestování, kde nám měsíčně ušetří několik hodin času. Díky myTimi nemusíme dělat soukromé činnosti po nocích nebo v práci a můžeme se v klidu věnovat rodině.

Josef Cipra, majitel Dropshipping.com

Timiho kupuji do firmy od úplného začátku fungování firmy myTimi. A za ten rok nám ušetřil desítky hodin času na činnostech, které nikoho nebaví řešit. 

František Zeman, CEO Algotech

myTimi jsem využíval pro své osobní potřeby, časem jsem viděl možnost ušetření spoustu času i mým zaměstnancům. Ti jsou v IT výrazně dražší než myTimi, a proto se mi vyplatí, aby neřešili soukromé věci v práci. Mí kolegové a zaměstnanci si nemohou Timiho vynachválit, a já tak ročně ušetřím desítky tisíc.

Pavel Šíma, CEO Roivenue

Delegovat banální úkony na asistenku dává smysl nejen u ředitelů. Každá hodina, kterou mohou zaměstantnci věnovat péči o klienty nebo práci na produktu namísto starostí o špinavé košile, má hodnotu zlata. Proto jsem zavedl virtuální asistenci od Timiho pro všechny ve firmě. A naši lidi si to nemůžou vynachválit!