Rok 2019 v myTimi: Vyrostli jsme a rozjeli nové služby

myTimi roste dál! V roce 2019 jsme znovu porazili všechny rekordy. Nejenom, že jsme se vypořádali s větším množstvím úkolů než kdy dřív, obsloužili tisíce nových klientů a ušetřili neuvěřitelné množství času. Podařilo se nám také doplnit tým o armádu externistů a systematizovat podporu malým a středním podnikům. Pojďte se s námi podívat, jaký byl pro nás rok 2019.
 


Vyrostli jsme na více než trojnásobek

V myTimi jsme opět povyrostli… a to nejen o kousek, ale o více než 200 %. Zatímco do nového roku 2019 jsme vstoupili s 2 900 klienty, Nový rok 2020 jsme už oslavili s 9 778. Díky 29 334 nových úkolů se nám podařilo ušetřit klientům dva a půl roku života – nebo, chcete-li, téměř 11 pracovních let.

 

 

Hybná síla myTimi: Noví zaměstnanci

Náporu tisícům nových úkolů jsme se samozřejmě přizpůsobili. Nyní máme 11 zaměstnanců a přes 800 externistů. Právě jim vděčíme za to, že se nám podařilo vyrůst bez kompromisů na kvalitě a rychlosti výstupů. Začlenění externistů do fungování myTimi byl oříšek, ale podařilo se ho rozlousknout za běhu.

 

myTimi pro malé a střední podniky

Zatímco v roce 2018 jsme opatrně začínali spolupráci s malými a středními podniky, v roce 2019 se nám podařilo dát dohromady celý velký projekt B2B spolupráce. Díky němu systematicky pomáháme zejména malým a středním podnikům nastartovat jejich růst. V režimu ryze flexibilních nákladů jim zajišťujeme marketing, obchod, zákaznickou podporu a virtuální asistenci. Bez velkých slov, všechno zaměřeno na měřitelné výsledky.

 

Nejčastější úkoly v roce 2019

Spektrum úkolů, které pro vás plníme, je stále široké. Jaké výzvy se nám v roce 2019 nejčastěji opakovaly?

 

  • 25 % SEO a content marketing
  • 25 % SEM reklamy
  • 20 % zákaznická péče
  • 10 % obchod a navolávání potenciálních klientů
  • 8 % správa firemních sociálních sítí
  • 4 % plánování dovolených a služebních cest

 

Děkujeme, že jste s námi

Každý z našich úspěchů by byl nemyslitelný bez tisíců zajímavých, opakovaných i neopakovatelných úkolů, které jste si pro nás připravili. Kromě toho vám děkujeme i za stovky doporučení, které jste rozdali mezi své známé. Stále platí, že za použitý promo kód (získáte při registraci) od nás obdržíte bonusové kredity. Nebýt toho, co si o nás povídáte, bychom totiž nemohli existovat. Díky!

Abyste mohli používat myTimi naplno, prosím, potvrďte souhlas s našimi pravidly soukromí. Více informací: zdeSouhlasím