Rozhovory  |  Přečteno 1440 x
27. 3. 2019
Rozhovor s timíkem Moni

Zasloužíte si vědět, kdo řeší vaše úkoly všeho druhu s velkou vervou a chutí. Rozhodli jsme se, že vám každý týden přineseme jeden rozhovor s virtuálním asistentem, kterého interně s radostí nazýváme timík. Ano, vážně! Timík, timíci, timíkování, timíkovat, timibuilding jsou slova, která běžně používáme. 

 

 

Monika je s námi od začátku prosince a je naším nejnovějším timíkem. Miluje zvířata, proto má nejen kočku, ale také koně. Pokud jí nenajdete v Timilandu, pak cestuje s přáteli po Čechách i blízkém okolí. Nebo si dopřává dobré a kvalitní jídlo. Nejraději má indickou, vietnamskou a italskou kuchyni.

 

Když ses na pozici timíka hlásila, jakou jsi měla představu? 

Možná se budete divit, ale na pohovor jsem šla s představou, která se nijak zásadně neliší od reality :). Nikdo mi nemazal med kolem pusy a to, že budu pracovat na zajímavých úkolech a zároveň si rozšířím všeobecný přehled, se splnilo! 

 

Opravdu splnily představy tvé očekávání? 

Ano :). Nechci to jako ten nejnovější člen týmu zakřiknout, ale práce timíka má očekávání dokonce předčila. A co víc? Mezi všemi timíky panuje každý den skvělá atmosféra a do práce se těším. Vím, že to může znít jako klišé. To, že si ale perfektně rozumíme, v rozhovorech s jinými timíky zaznělo již několikrát. Prostě všichni jedeme na stejné vlně!

 

Co musí timík umět?

Tak na to mám jednoduchou odpověď! Vyřešit vše, co má řešení :)

 

Už si někdy vynaložila veškeré úsilí na splnění úkolu, který řešení neměl?

Jednou jsem hledala lékaře v oblasti, kde měli doktoři bohužel již zcela naplněnou kapacitu a nepřijímali nové pacienty. Po hodinovém hledání a obvolání snad všech lékařů včetně nejbližšího okolí se mi nepodařilo najít žádného, který by byl ochotný objednat novou pacientku.

 

Jaká je tvoje pracovní doba? 

Klasicky osmihodinová směna, co se ale podstatně mění je náplň práce. Ta je každičký den jiná a odvíjí se od našimi klienty zadaných úkolů.

 

Jaký úkol se nejvíce lišil od těch ostatních? 

Pohlídat na poslední chvíli naší klientce malé dvouroční dítě. Byl to v podstatě takový babysitting se vším všudy. Celý den jsem tak strávila hlídáním a hraním. 

 

Co je první věc, kterou v práci ráno uděláš?

V tomhle se odpovědi nás timíků asi příliš lišit nebudou. V první řadě si sednu za počítač, zkontroluji emaily a hlavně přidělené úkoly na daný den. Každý den doufám v nějaký originální úkol. 

 

S kolika úkoly denně lidem pomůžeš?

V průměru asi s pěti. Vše ale záleží na tom, o jaký úkol se jedná. Za pět minut zvládnu klienta objednat k lékaři, návrhy nové firemní strategie ale mohou být úkolem na více dní.

 

“Pět minut mi zabere objednání klienta k lékaři, firemní strategii vytváříme ale podstatně déle.”

 

Který úkol ti zabral nejvíce času?

Tak na tuhle otázku si vybavím odpověď v milisekundě. Jednalo se o administrativní úkol, který se týkal českého nadačního fondu. Majiteli fondu scházela sekretářka a on se rozhodl obrátit na myTimi. Úkol přidělili mně a já se s radostí vrhla na jeho zpracování. 

Divíte se, že mi zrovna tento úkol zabral nejvíce času? A budete se divit ještě více, když vám řeknu, že mi to zabralo jeden celý měsíc! Jednalo se totiž o poměrně komplexní úkol, který vyžadoval postupné řešení menších jednotlivých částí úkolu. 

 

Dost práce! Kam chodíš na oběd?

Banh-mi-ba a Šalanda patří mezi mé nejčastější volby. Běžně se ale snažím připravit si oběd den předem.

 

To se dneska jen tak nevidí, za to by někteří chlapi i zabíjeli! Co si běžně uvaříš? 

Tak svíčkovou se šesti ať ode mě nečekají :D Nic speciálního, nejčastěji si uvařím rýži se zeleninou a masem nebo těstoviny.

 

Co zajímavého jsi plnila tento týden? 

Když o tom tak přemýšlím, nejzajímavějším úkolem pro mě bylo vytvoření obsahu na sociální sítě jedné společnosti. Ba ne, počkejte! Nebyl to spíš úkol, kdy jsem měla najít zubaře pro dítě, které má panický strach z doktora? 

A teď, když o tom přemýšlím ještě více, asi bych zmínila i tvorbu rodinného fotoalba (od narození klientky až po současnou dospělost). Asi nechám na samotných čtenářích posouzení nejzajímavějšího úkolu :D

 

“Zajímavé bylo například hledat lékaře pro dítě, které má panický strach z doktorů.”

 

Tak tuhle práci jim vážně nezávidíme! Kdo tě v kanceláři plné timíků nejvíce inspiruje?

Všichni. Opravdu. Každý dělá svou práci naplno a nejlíp, jak umí. 

 

Můžeš někoho “vypíchnout”?

Kdybych ale přeci jen měla někoho zmínit, pak Aničku, bez které by timíci nefungovali tak, jak fungují. Vše má perfektně pod kontrolou a dokáže vyřešit každý zádrhel. Sedím vedle Radky, která mě inspiruje svým odhodláním, se kterým úkoly denně plní. Navíc její smysl pro humor dělá každý náš den o dost lepší. 

Pája mě zase namotivovala ,,nebát se,, zeptat, stát si za svým a chtít odpověď. Skvěle umí jednat s úředníky a nenechá se za žádných okolností odbýt :) A díky Romče jsem v podstatě součástí myTimi! Na pohovoru byla totiž první, koho jsem poznala a s kým jsem komunikovala. Takže díky, Romčo! :)

 

Foto zleva: Radka, Moni, Romča, Anička

 

Co bývá tvá poslední práce, než vypneš počítač?

Mám ráda pořádek a tak nemůžu z kanceláře odejít bez toho, aniž bych zkontrolovala, zda jsem splnila všechny úkoly, které jsem v daném dni měla zadané.

 

Co tě na práci baví? 

Baví mě to, že nikdy nemohu říct, co na mě bude v práci čekat. Ještě ráno ani netuším, koho zajímavého potkám a kdo mě svým originálním úkolem překvapí. A pak jsou to samozřejmě kolegové, kteří tvoří myTimi a díky nim je v práci super atmosféra.

 

Jak rychle ti ubíhá pracovní doba:) ?

Rychlostí blesku... Ne, teď vážně! To mě na téhle práci asi baví a děsí zároveň. V myTimi se totiž nikdy nenudím. 
 

Zlepšete svoji akvizici
ještě dnes

Jak si přejete využít svých
300 Kč zdarma?

Napište nám a my se
vám obratem ozveme.
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
4.9 hodnocení
4.9 hodnocení
Exkluzivní tipy jen pro vás
Přihlaste se k odběru newsletteru a získejte přístup k exkluzivním tipům a novinkám, které na blogu nenajdete.
  • Každou neděli vám pošleme tip z oblasti marketingu, podnikání nebo osobního rozvoje.
  • Každý druhý čtvrtek vás upozorníme na nejzajímavější články na blogu.
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
Byl jste úspěšně přihlášen k odběru
Gratulujeme, nyní odebíráte novinky z myTimi.
icon

Mohlo by vás zajímat

Všechny články >
Timi photo
Jan Skovajsa
CEO
zakladatel, CEO a zároveň jeden z investorů myTimi

Napište mi, s čím potřebujete pomoci, a pojďme se sejít

Zpráva
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
4.9 hodnocení

Těšte se na výhody

fajfka
Jste nespokojení? Neplatíte
fajfka
myTimi už využívá více než 9 679 zákazníků
fajfka
Platíte za výsledky a vždy dopředu víte kolik
fajfka
Na projekty nahlížíme z perspektivy majitele firmy