Rozhovory  |  Přečteno 1363 x
3. 4. 2019
Rozhovor s timíkem Ondrou

Zasloužíte si vědět, kdo řeší vaše úkoly všeho druhu s velkou vervou a chutí. Rozhodli jsme se, že vám každý týden přineseme jeden rozhovor s virtuálním asistentem, kterého interně s radostí nazýváme Timík. Ano, vážně! Timík, timíci, timíkování, timíkovat, timibuilding jsou slova, která běžně používáme.

 

 

Ondra je společně s Michalem výjimkou v jinak ženském kolektivu. Je s námi od listopadu loňského roku, miluje moře, slunce a dobré jídlo. Sushi má rád stejně tak jako guláš.

 

Když ses na pozici timíka hlásil, jakou jsi měl představu?

Jak tak vzpomínám, ze začátku jsem se hlásil na pozici Customer Care Managera. Představoval jsem si na této pozici člověka, který především komunikuje s klienty, snaží se zajistit tu nejkvalitnější zákaznickou péči a spravuje sociální sítě. Hned na prvním pohovoru mi však CEO Honza představil pozici timíka, která se mi líbila mnohem více.

 

Splnily představy tvé očekávání? Jak moc se tvoje práce reálně liší od toho, jak sis náplň práce timíka představoval?

Vlastně je to úplně něco jiného, než jsem si myslel. Práce timíka je strašně různorodá a člověk si vyzkouší věci, které by sám v životě asi nikdy nemusel řešit. Například jsem pomáhal získat dotaci na využití srážkové a odpadní vody v projektu “Dešťovka”.

 

Co musí timík umět?

Timík musí umět přemýšlet. Jeho práce by měla být především odvedena kvalitně, také však rychle a efektivně. Musí umět rozhodovat za klienta, aby se vyvaroval zbytečným otázkám a splňoval to hlavní - šetřil klientům čas.

 

“Práce timíka musí být odvedena kvalitně, také však rychle a efektivně.”

 

Jaká je tvoje pracovní doba? 

Do práce chodím od 9 do 17:30. Jednou týdně od 12 do 20 (střídáme se v odpoledním dispečerování). Osmihodinová směna v myTimi není běžná osmihodinovka. Mám stále co dělat, čas strašně rychle utíká a timík se zaručeně nenudí. :)

 

Co je první věc, kterou v práci ráno uděláš?

Uvařím si kafe, bez kterého by to už ani nešlo. :) Teď jsme navíc dostali nový kávovar a kávu nám kupuje myTimi. Není nic jednoduššího a pohodlnějšího, než si na ni, až zodpovím všechny otázky, skočit.

 

V rozhovoru s Lenkou padla podobná odpověď. Potkáte se spolu u kávy?

U kávy asi ne, u piva už jsme se potkali nejednou . :)

 

S kolika úkoly denně lidem pomůžeš?

To je různé… Někdy je to třeba 10 úkolů, jindy zase 3. Opravdu záleží na tom, o jaký úkol se jedná. Zarezervovat místa v restauraci nebo objednat zboží je přece jen jednodušší, než třeba najít vhodného zubaře, který přijímá nové pacienty. 

 

Který úkol ti zabral nejvíce času?

Z těch kurýrních úkolu zaručeně vede roznos vánočních dárků pro partnery našich klientů, z úkolů za počítačem mi zatím nejvíce času zabralo vypracování databáze všech notářů z ČR. 

 

Kam chodíš na oběd?

Obědové pauzy trávíme nejčastěji v Šalandě, která se nachází kousek od naší kanceláře. Jelikož ale kromě sushi a guláše miluju Mexiko, alespoň jednou týdně si skočím do Burrito Loco na mou oblíbenou quesadillu.

 

Co zajímavého jsi plnil tento týden? 

Tento týden to sice nebylo nic extra zajímavého, každopádně vypíchnu dva úkoly, které se mi opravdu líbily. Jeden klient nám zaslal plán svých pracovních cest na příští měsíc a já mu dle něj vyhledával ubytování v různých městech a jízdenky, aby se tam měl jak dostat. Vše jsem následně zakoupil a zaslal klientovi. Nemusel se tak o nic starat.  

Pro dalšího klienta jsem zase vyhledával školící místnost v Praze, která by nejvíc vyhovovala jeho školením. Když si z nabízených možností vybral, vše jsem zarezervoval a domluvil. On teď může pouze přijít na školení a nic víc zařizovat nemusí. 

 

Kdo tě v kanceláři plné timíků nejvíce inspiruje?

Všichni, kteří v myTimi pracují, jsou pro mě tak trochu inspirací. Každý je specialistou na něco jiného a od každého se můžu něco přiučit. 

 

Kdo byl posledním timíkem, od kterého ses něco přiučil, a co to bylo?

Naposledy mi pomáhal Michal. Ukazoval mi způsoby, jakými hledá akční letenky, což mi dost pomohlo vyřešit úkol.

 

 

Co bývá tvá poslední práce, než vypneš počítač?

Poslední věc, kterou před odchodem dělám, je kontrola CRM. Procházím si všechny své úkoly, abych na něco nezapomněl. Pak už jen hledám nejrychlejší cestu domů nebo do baru. :) 

 

Kolikrát týdně tě nohy zavedou domů a kolikrát do baru?

Od pondělí do čtvrtka je to spíš domů, pátky do baru. Někdy se však naskytne příležitost i v jiný den, než je pátek. A takové příležitosti pak člověk prostě musí využít!

 

Co tě na práci baví? 

Nejvíce mě baví ta různorodost. Nestává se často, že bych plnil dva stejné úkoly v jeden týden. Také mě baví, když má někdo z mnou odvedené práce radost. To je ta nejlepší odměna. Nedávno jsem převzal vedení myTimi Instagramu. Určitě byste se na něj měli podívat a sledovat nás, abyste se neochudili o zajímavé soutěže nebo pikošky ze zákulisí Timilandu. ;) 

 

“Když má klient radost z mnou odvedené práce, je to pro mě ta nejlepší odměna!”

 

Prozradíš nám název myTimi Instagramu?

Jasně! myTimi na Instagramu najdete jako myTimi.cz

 

Jak rychle ti ubíhá pracovní doba:) ?

Většina mých pracovních dnů utekla opravdu rychle. Kafe, úkoly, oběd, úkoly, konec. Jen párkrát se mi stalo, že jsme neměli dostatek úkolů, a tak mi přišlo, že čas utíká pomaleji. 

Zlepšete svoji akvizici
ještě dnes

Jak si přejete využít svých
300 Kč zdarma?

Napište nám a my se
vám obratem ozveme.
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
4.9 hodnocení
4.9 hodnocení
Exkluzivní tipy jen pro vás
Přihlaste se k odběru newsletteru a získejte přístup k exkluzivním tipům a novinkám, které na blogu nenajdete.
  • Každou neděli vám pošleme tip z oblasti marketingu, podnikání nebo osobního rozvoje.
  • Každý druhý čtvrtek vás upozorníme na nejzajímavější články na blogu.
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
Byl jste úspěšně přihlášen k odběru
Gratulujeme, nyní odebíráte novinky z myTimi.
icon

Mohlo by vás zajímat

Všechny články >
Timi photo
Jan Skovajsa
CEO
zakladatel, CEO a zároveň jeden z investorů myTimi

Napište mi, s čím potřebujete pomoci, a pojďme se sejít

Zpráva
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
4.9 hodnocení

Těšte se na výhody

fajfka
Jste nespokojení? Neplatíte
fajfka
myTimi už využívá více než 9 679 zákazníků
fajfka
Platíte za výsledky a vždy dopředu víte kolik
fajfka
Na projekty nahlížíme z perspektivy majitele firmy