Valentýn: 7 tipů, jak překvapit svou polovičku

Buďte originálnější než loni! Inspirujte se Timiho tipy na valentýnská překvapení.

 

1. Nastartujte den společně

Přivstaňte si a připravte své polovičce snídani do postele. Pokud vaše kuchařské umění začíná a končí chlebem se solí, nevadí. Pozvěte partnera na snídani do vaší oblíbené restaurace nebo kavárny. Zkrátka začněte svátek zamilovaných spolu.

 

2. Poukázky z lásky

Co by milovanému udělalo největší radost? Že za něj uklidíte? Že ho budete o víkendu obskakovat? Že mu upečete bábovku? Že nebudete mluvit? Že s ním zajdete na fotbal? Fantazii se meze nekladou! Ať na poukázku napíšete cokoli, svého partnera potěšíte a pobavíte zároveň.  

 

3. Vydejte se za dobrodružstvím

Zajistěte dětem a domácím mazlíčkům hlídání a užijte si výlet pěkně ve dvou. Možností na výletování jsou mraky! Odpočiňte si ve vířivce, zajeďte na košt do vinného sklípku, zalyžujte si na horách, leťte za romantikou do Paříže. Nebo odbočte ze zajetých kolejí a vyzkoušejte skydiving či indoor surfing. 

 

4. Milostné vyznání

Jednoduše sepište, co na své polovičce zbožňujete. Takový ručně psaný dopis je sázkou na jistotu. Z původně zamýšleného krasopisu se vyklubal škrabopis? Považujte to za bonus. Z dojemného dopisu vytvoříte navíc napínavou luštící hru. 

 

5. Něco praktického

Oči vašeho partnera nejvíc rozzáří praktický dárek? Nevidíme důvod, proč mu nepořídit třeba permanentku na bazén, praktickou knihu o pletení, kvalitní ponožky do zimy i do sandálů, předplatné kávy nebo lístky do kina na jeho oblíbený film. 

 

6. Neobyčejný pracovní den

Zpříjemněte své polovičce náročný pracovní den. Pošlete jí do kanceláře květinu se vzkazem. Velkou, malou, živou, umělou, v květináči nebo ovocnou politou čokoládou. Mňam!

 

7. Album plné vzpomínek

Připomenutím společně strávených chvilek nemůžete šlápnout vedle. Vyberte ty nejlepší momentky, které se vám podařilo zachytit. Fotky nechte vyvolat, urovnejte do alba a nezapomeňte připsat věnování. Tvořivější z vás můžou k fotkám připojit malůvky a komentáře. 

❤ Zařizování přehoďte na Timiho

Neodkládejte valentýnské přípravy. Zadejte je Timimu, ten vám s nimi rád pomůže. Získejte zdarma kredit 300 Kč na první úkoly:

Líbil se vám článek?
Pošlete jej svým přátelům

Chcete zadat úkol, nebo se na něco zeptat?

Vyplňte rychlý formulář a Timíci se vám během pár minut ozvou ve všední dny od 9 do 17 hodin
Jméno a příjmení nesmí být prázdné
Telefon nesmí být prázdné
E-mail musí být ve správném formátu
Zpráva nesmí být prázdné

Timi

Timi je osobní pomocník, se kterým ušetříte čas a pustíte starosti z hlavy
Vyzkoušejte zdarma

Registrace

Registrujte se

Výhody registrace
  • 300 Kč zdarma na vaše první úkoly
  • 200 Kč za doporučení Timiho přátelům
  • Přehled o realizovaných úkolech
  • O ceně úkolů rozhodujete vy - vždy zaplatíte jen tolik, kolik uznáte za vhodné
  • Lépe vás poznáme - zadávání úkolů bude snadnější a jejich plnění rychlejší