banner

PPC reklama na Google a Seznamu

Správně napsané a nastavené PPC kampaně zrychlí růst podnikání až 5×.

Dejte o sobě vědět potenciálním zákazníkům, zasáhněte je remarketingem a uzavřete nové obchody. Postaráme se o vaši PPC reklamu ve webových vyhledávačích a na sociálních sítích. Vytvoříme texty, optimalizujeme parametry a dohlédneme, že všechno klapne ve vašem rozpočtu.
Chci nezávaznou nabídku
4.9 hodnocení
Další sekce
Copywriting
next arrow
icon
Tvorba PPC reklam, které fungují.
icon
Důkladná analýza, nastavení parametrů a zacílení.
icon
Průběžné vyhodnocování výsledků a optimalizace.
icon
Na míru vašemu podnikání.

Úspěšná PPC reklama pro růst vašeho podnikání

Nejefektivnější reklama? PPC. Pokud je dobře nastavená. Vsaďte na zkušenosti odborníků, zasáhněte s námi nové zákazníky a získejte úspěšnou reklamu za minimální náklady. Postaráme se o správu PPC kampaní, uděláme pečlivou analýzu, vytvoříme texty, změříme výsledky
a reklamy budeme optimalizovat. Nenechte si utéct ani korunu a prodávejte díky profesionální PPC reklamě na Google, Seznamu a sociálních sítích. 

Správa PPC reklam pro vaše podnikání na míru

Správa PPC reklam pro vaše podnikání na míru

Tvorbu PPC reklam vám ušijeme na míru. Sejdeme se, pronikneme do hloubky vašeho podnikání a navrhneme strategický plán, jak rychle a efektivně dosáhnout požadovaných výsledků. Pomůžeme stanovit ty správné cíle a nastavíme parametry, díky kterým je naplníte snadno a rychle. Přizpůsobíme texty vašim zákazníkům. Určíme si spolu rozpočet a ten nepřesáhneme. Vše vám předem pošleme ke schválení. PPC přesně podle vašich potřeb.

Získávejte nové zákazníky díky PPC

Získávejte nové zákazníky díky PPC

Dejte o sobě vědět lidem, kteří vás sami hledají. Zabodujte ve vyhledávačích, zobrazte své reklamy zákazníkům, kteří vyhledávají vaše produkty, a zasáhněte je remarketingem. Zvyšte konverze na maximum. Vybojujte první pozice ve výsledcích vyhledávání a přiveďte na svůj web nové návštěvníky. Zaujměte je a přimějte kliknout. Prodávejte.

Správa PPC kampaní orientovaná na výsledky

Správa PPC kampaní orientovaná na výsledky

Získejte nejvyšší výkon za nejnižší cenu. Nastavíme měření PPC kampaní, vyhodnotíme výsledky a PPC reklamu optimalizujeme. Na základě důkladné analýzy určíme, jestli je pro vás nejvýhodnější Adwords, Sklik nebo reklama na Facebooku. Spočítáme, kolik se vám vyplatí do reklamy investovat. Průběžně budeme vyhodnocovat míru prokliku, míru konverzí a další metriky. O všem vám budeme pravidelně podávat report a reklamu průběžně přizpůsobovat. Plaťte jen to, co funguje.

S námi je vše jednoduché

1
Zadáte nezávaznou poptávku na web.
2
Domluvíme si schůzku nebo konferenční hovor.
3
Nastavíme dobře fungující dlouhodobou spolupráci.
Chci nezávaznou nabídku
4.9 hodnocení

Máme 9 679 spokojených zákazníků

Timi photo
Lenka Pittnerová
QA – SEM a display reklamy
V myTimi se specializuji na nastavování online reklam v prostředí Google, Facebook, Sklik, Youtube i LinkedIn - pomáhám tak novým i zaběhnutým firmám zvyšovat prodej i brand-awareness.

Napište mi, s čím potřebujete pomoci, a pojďme se sejít

Zpráva
4.9 hodnocení

Těšte se na výhody

fajfka
300 Kč zdarma na vaše první úkoly
fajfka
200 Kč za každé doporučení přátelům
fajfka
Přehled o všech úkolech
fajfka
Lépe vás poznáme a úkoly splníme rychleji
Abyste mohli používat myTimi naplno, prosím, potvrďte souhlas s našimi pravidly soukromí. Více informací: zdeSouhlasím