banner

PPC reklama kdekoliv
na internetu

PPC kampaně od profesionálů zrychlí
růst podnikání až 5×.

Dejte o sobě vědět potenciálním zákazníkům, zasáhněte je správným sdělením a uzavřete nové obchody. Postaráme se o vaši PPC reklamu ve webových vyhledávačích, na sociálních sítích nebo třeba ve zbožových srovnávačích. Vytvoříme texty, optimalizujeme parametry a dohlédneme, že všechno klapne ve vašem rozpočtu.
Chci nezávaznou nabídku
4.9 hodnocení
Další sekce
Copywriting
next arrow
icon
Tvorba PPC reklam s PNO pod 10 % v B2B i B2C.
icon
Důkladná analýza, nastavení parametrů a zacílení.
icon
Týdenní vyhodnocování výsledků a každodenní optimalizace.
icon
Vytvořili jsme stovky úspěšných kampaní pro B2B i B2C projekty.

Úspěšná PPC reklama vám zajistí vyšší konverze

Nejefektivnější reklama? PPC. Pokud je dobře nastavená. Vsaďte na zkušenosti odborníků, zasáhněte s námi nové zákazníky a získejte úspěšnou reklamu s optimálními náklady. Postaráme se o správu PPC kampaní i jejich optimalizaci a vytvoříme pro vás reklamní texty a grafiku včetně videí přesně podle vašeho cíle a produktu. Pokud s kampaněmi začínáte, pomůžeme vám i s vytvořením a nastavením všeho potřebného. Nenechte si utéct ani korunu a prodávejte díky profesionální PPC reklamě na Google, Seznamu na sociálních sítích nebo třeba na Heurece.

Správa PPC reklam, kterou stavíme na datech

Správa PPC reklam, kterou stavíme
na datech

Tvorbu PPC reklam vám ušijeme na míru. Sejdeme se a pronikneme do hloubky vašeho podnikání, ať už se věnujete B2B, nebo B2C segmentu. Navrhneme vám strategický plán, jak efektivně dosáhnout požadovaných výsledků. Pomůžeme stanovit ty správné cíle a nastavíme parametry, díky kterým je společně naplníme. Všechny kampaně zakládáme na datech a důkladných analýzách, přesné měření je pak samozřejmostí. Určíme si spolu rozpočet a ten nepřesáhneme. Vše vám předem pošleme ke schválení. PPC přesně podle vašich potřeb.

Chci výkonnější reklamy
Správa PPC kampaní s PNO pod 10 %

Správa PPC kampaní
s PNO pod 10 %

Získejte nejvyšší výkon za nejnižší cenu. Nastavíme měření PPC kampaní, vyhodnotíme výsledky a PPC reklamu optimalizujeme. Na základě důkladné analýzy určíme, jestli je pro vás nejvýhodnější reklama ve vyhledávačích Google Ads, Sklik a Bing, nebo třeba reklama v sítích Meta, LinkedIn, TikTok a YouTube. Spočítáme, kolik se vám vyplatí do reklamy investovat. Průběžně budeme vyhodnocovat konverzní poměr, míru prokliku a PNO (podíl nákladů na obratu). O všem vám budeme pravidelně podávat report a reklamu průběžně přizpůsobovat. Získejte ze svého rozpočtu maximum.

Získávejte nové zákazníky přes zbožové srovnávače

Získávejte nové zákazníky přes zbožové srovnávače

Česko je rájem e-shopů, proto byste neměli chybět ani na zbožových srovnávačích. Dostaneme vás nejen na Zboží.cz a Heureku, ale i na Glami, Favi a další. Váš e-shop napojíme na marketplaces, jako je Alza, Mall, Kaufland nebo třeba Amazon. Vyřešíme za vás i správu zbožových srovnávačů a webové analytiky pomocí našich partnerů a nástrojů, jako je Mergado, Heureka Group nebo Google Analytics. Kontaktujte nás pro nezávaznou nabídku.

S námi je vše jednoduché

1
Zadáte nezávaznou poptávku na web.
2
Domluvíme si schůzku nebo konferenční hovor.
3
Nastavíme dobře fungující dlouhodobou spolupráci.
Chci nezávaznou nabídku
4.9 hodnocení

Máme 9 679 spokojených zákazníků

Ovoce do prace University of New York in Prague Algotech NGSS J&T Manemo
Timi photo
Jan Venkrbec
Quality Assurance – Online reklama
V myTimi se specializuji na nastavování online reklam v prostředí Google, Facebook, Sklik, Youtube i LinkedIn - pomáhám tak novým i zaběhnutým firmám zvyšovat prodej i brand-awareness.

Ozveme se vám do 24 hodin

Zpráva
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
4.9 hodnocení

Těšte se na výhody

fajfka
Víme, jak růst
fajfka
myTimi už využívá více než 9 679 zákazníků
fajfka
Platíte za výsledky a vždy dopředu víte kolik
fajfka
Na projekty nahlížíme z perspektivy majitele firmy