O nás

Kdo jsme a jak to celé vzniklo?

Na začátku podnikání jsme řešili marketing a netušili jsme, na koho se obrátit. Marketingových agentur je hromada, a tak nezbývalo nic jiného, než oslovit tu hromadu. Některé nápady byly podařené, ale pak přišla cena, která jednání rychle ukončila. Stovky tisíc korun za jednu kampaň. Máte stejnou zkušenost? Nezbývalo nic jiného než vyřešit marketing interně. A šlo to. Náklady byly často až 10x nižší. A s překvapením jsme zjistil, že i výsledky byly mnohdy lepší než ty slibované agenturami.

Vzpomínáme si na chvíli, kdy poprvé přišel e-mail: „Máte skvělý marketing, všude jste vidět, kdo vám pomáhá?” Následnou poptávku po marketingových službách jsme odmítli. A poté další a další. Poptávky se množily, naše zkušenosti se rozšiřovaly a my jsme si přiznali, že má naše služba veliký potenciál. Pustili jsme se do marketingového světa s jasným cílem. Být pro zákazníky důvěryhodným partnerem, který marketing skutečně optimalizuje a zároveň pracuje za rozumné peníze.

profile photo
Jan Skovajsa
CEO
Honza je zakladatelem, CEO a zároveň jedním z investorů myTimi. Umí se na vaše podnikání kouknout s odstupem a nadhledem, proto taky v rámci myTimi zajišťuje hlavně komplexní pohled na byznys a jeho nastavení a tvorbu strategií. I ve svých článcích vám tak představí především tuhle stránku věci a těšit se můžete na čtení o byznysu jako takovém.
profile photo
Michal Novák
Account Manager – Zákaznický servis, Obchod
Michal řídí oddělení zákaznického servisu a obchodu. Pomáhá nastavit základní procesy spolupráce a stará se o vztahy se zákazníkem a jeho spokojenost.
profile photo
Viktor Filip
Quality Assurance – SEO
Viktor pracuje na pozici SEO specialisty. Nedá mu spát, dokud nedostane web na první stránku vyhledávačů. Tvorbě webových stránek a UX se věnuje již 19 let a prošlo přes něho již více než 1000 webů.
profile photo
Jan Venkrbec
Quality Assurance – Online reklama
Online reklama je dnes téměř nutnost. Ať už máte eshop, web nebo jen malou prodejnu, vaši zákazníci žijí online. Honza vám pomůže s propagací třeba na Facebooku, Instagramu, Google, YouTube, Sklik či Amazonu.
profile photo
Dominik Cerman
Quality Assurance – Obchod
Dominik má v myTimi na starosti převážně akviziční úkoly a s tím související administrativu jako je například tvorba callscriptů pro úspěšný coldcalling, dohlížení na akviziční procesy a pravidelný reporting klientům.
profile photo
Berenika Sedláčková
Quality Assurance – Zákaznický servis
Berenika dohlíží na zákaznický servis. Jejím úkolem je, aby se co nejmenší množství dotazů muselo dostat k našim klientům, a zároveň, aby všichni jejich zákazníci měli své odpovědi co nejrychleji.
profile photo
Milan Zeman
Director of Strategy
Milan má na starosti tvorbu webů, jejich optimalizaci a obsah. Dohlíží na to, aby weby plnily své cíle, byly viditelné ve vyhledávačích a přinášely nové klienty.
profile photo
Jan Burian
Account Manager – Marketing
Honza se stará o klienty v oblasti marketingu. Má na starosti onboarding klientů, plánování marketingových strategií a kontinuální komunikaci v rámci všech kanálů.
Timi photo
Jan Skovajsa
CEO
zakladatel, CEO a zároveň jeden z investorů myTimi

Ozveme se vám do 24 hodin

Zpráva
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
4.9 hodnocení

Těšte se na výhody

fajfka
Víme, jak růst
fajfka
myTimi už využívá více než 9 679 zákazníků
fajfka
Platíte za výsledky a vždy dopředu víte kolik
fajfka
Na projekty nahlížíme z perspektivy majitele firmy