O nás

Kdo jsme a jak to celé vzniklo?

Na začátku podnikání jsme řešili marketing a netušili jsme, koho se obrátit. Marketingových agentur je hromada, a tak nezbývalo nic jiného než oslovit tu hromadu. Některé ná pady byly podařené, ale pak přišla cena, která jednání rychle ukončila. Stovky tisíc korun za jednu kampaň. Máte stejnou zkušenost? Nezbývalo nic jiného než vyřešit marketing interně. A šlo to. Náklady byly často až 10x nižší. A s překvapením jsme zjistil, že i výsledky byly mnohdy lepší než ty slibované agenturami.

Vzpomínáme si na chvíli, kdy poprvé přišel e-mail: “Máte skvělý marketing, všude jste vidět, kdo vám pomáhá?” Následnou poptávku po marketingových službách jsme odmítli. A poté další a další. Poptávky se množily, naše zkušenosti se rozšiřovaly a my jsme si přiznali, že má naše služba veliký potenciál. Pustili jsme se do marketingového světa s jasným cílem. Být pro zákazníky důvěryhodným partnerem, který marketing skutečně optimalizuje a zároveň pracuje za rozumné peníze.

profile photo
Jan Skovajsa
CEO
Honza je zakladatelem, CEO a zároveň jedním z investorů myTimi. Umí se na vaše podnikání kouknout s odstupem a nadhledem, proto taky v rámci myTimi zajišťuje hlavně komplexní pohled na byznys a jeho nastavení a tvorbu strategií. I ve svých článcích vám tak představí především tuhle stránku věci a těšit se můžete na čtení o byznysu jako takovém.
profile photo
Pavla Rýgrová
QA – Copywriting
Pája pracuje v myTimi na pozici timíka a má na starosti řadu firemních blogů našich klientů. Plánuje pro ně texty, které fungují, a které si kromě Google bota přečtou i živí lidé. A protože patří ke kmenovým zaměstnancům myTimi, vidí pod pokličku i svým kolegům v kanceláři. Ve svých článcích vám proto přinese nejenom tipy na tvorbu webového obsahu, ale i postřehy z jiných oblastí.
profile photo
Monika Sýkorová
QA – Správa sociálních sítí
Sestavuji komplexní marketingový plán pro sociální sítě a mám na starost jejich celkovou správu. Zajišťuji tvorbu obsahu a jeho propagaci. Analyzuji výsledky a tvořím reporty, které vedou k lepším výsledkům.
profile photo
Jan Monhart
Account Manager – Marketing
Mám na starosti marketingové oddělení – dohlížím na to, aby byli naši klienti spokojení. Pokud tedy potřebujete reklamu, správu sociální sítě, texty nebo newsletter, budete komunikovat hlavně se mnou.
profile photo
Michal Novák
Account Manager – Zákaznický servis, Obchod
Michal řídí oddělení zákaznického servisu a obchodu. Pomáhá nastavit základní procesy spolupráce a stará se o vztahy se zákazníkem a jeho spokojenost.
profile photo
Viktor Filip
QA – SEO
SEO je mojí závislostí. Nedá mi spát, dokud nedostanu web na první stránku vyhledávačů. Tvorbě webových stránek a UX se věnuji již 19 let a prošlo přes mě již více jak 1000 webů.
profile photo
Jan Venkrbec
QA - Online reklama
Online reklama je dnes téměř nutnost. Ať už máte eshop, web nebo jen malou prodejnu, vaši zákazníci žijí online. Facebook, Instagram, Google, YouTube, Sklik, Amazon - reklamu vám uděláme kdekoliv.
profile photo
Daniel Koliba
QA – Grafika a weby
Tvorbě webových stránek a UX se věnuji již 19 let a prošlo přes mě již více jak 1000 webů.
profile photo
Markéta Kovaříková
QA - Obchod
V myTimi mám na starost převážně akviziční úkoly pro naše klienty a s tím související administrativu jako například tvorba Callscriptů pro úspěšný coldcalling, dohlížení na akviziční procesy a pravidelný reporting klientům.
profile photo
Berenika Sedláčková
QA - Zákaznický servis
Mám na starosti zákaznický servis. Mým cílem je, aby se co nejmenší množství dotazů muselo dostat k našim klientům, a zároveň, aby všichni jejich zákazníci měli své odpovědi co nejrychleji.
Timi photo
Jan Skovajsa
CEO
zakladatel, CEO a zároveň jeden z investorů myTimi

Napište mi, s čím potřebujete pomoci, a pojďme se sejít

Zpráva
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
4.9 hodnocení

Těšte se na výhody

fajfka
Jste nespokojení? Neplatíte
fajfka
myTimi už využívá více než 9 679 zákazníků
fajfka
Platíte za výsledky a vždy dopředu víte kolik
fajfka
Na projekty nahlížíme z perspektivy majitele firmy
Abyste mohli používat myTimi naplno, prosím, potvrďte souhlas s našimi pravidly soukromí. Více informací: zdeSouhlasím