Úvodní fotka

Pomáháme firmám maximalizovat rychlost zdravého růstu...

...protože díky tomu roste jejich hodnota.

Jak to děláme? Tvoříme akviziční strategie z pohledu majitele, volíme správné kanály a udržujeme spokojené klienty. To vše díky kombinaci našich služeb – obchodu, marketingu, virtuální asistenci a zákaznické péči.
ZJISTIT VÍC
4.9 hodnocení

Naše hodnoty aneb čím se řídíme

Obrázek Vzájemný respekt za všech okolností.
Vzájemný respekt za všech okolností.
Obrázek Proaktivita – interně i vůči zákazníkům.
Proaktivita – interně i vůči zákazníkům.
Obrázek Pracujeme podle nejlepšího vědomí a svědomí.
Pracujeme podle nejlepšího vědomí a svědomí.
Obrázek Nebojíme se dělat chyby, protože se díky nim učíme.
Nebojíme se dělat chyby, protože se díky nim učíme.
Obrázek Loajalita – vůči kolegům, firmě, nadřízeným i zákazníkům.
Loajalita – vůči kolegům, firmě, nadřízeným i zákazníkům.
Obrázek Pracujeme jen na projektech, které nám dávají smysl.
Pracujeme jen na projektech, které nám dávají smysl.

Příběh myTimi se píše od roku 2017

Ve zkratce

Vzpomínáme si na chvíli, kdy poprvé přišel e-mail: „Máte skvělý marketing, všude jste vidět, kdo vám pomáhá?” A tak jsme začali s marketingem.

Do detailu

Když jsme na začátku podnikání řešili marketing, netušili jsme, na koho se obrátit. Oslovili jsme proto všechny marketingové agentury, ale jednání ukončila požadovaná cena – stovky tisíc korun za jednu kampaň. Rozhodli jsme se proto vyřešit marketing interně. A šlo to. Náklady byly často až 10× nižší. A s překvapením jsme zjistili, že i výsledky byly mnohdy lepší než ty slibované agenturami.

Pak přišel již zmiňovaný e-mail. Ale poptávky po marketingových službách jsme odmítali. Jenomže se stále množily a my jsme si přiznali, že má naše služba veliký potenciál. Pustili jsme se do marketingového světa s jasným cílem. Být pro zákazníky důvěryhodným partnerem, který marketing skutečně optimalizuje a zároveň pracuje za rozumné peníze.

Střední foto

Jan Skovajsa

CEO

Honza je zakladatelem, CEO a zároveň jedním z investorů myTimi. Umí se na vaše podnikání kouknout s odstupem a nadhledem, proto taky v rámci myTimi zajišťuje hlavně komplexní pohled na byznys, jeho nastavení a tvorbu strategií. Ve svých článcích a své knize Evoluce podnikání vám tak představí především tuhle stránku věci, ale svůj byznys s ním můžete probrat i osobně.

Napsat CEO

Náš tým

Poznejte členy našeho týmu, kteří společně tvoří pevné základy pro váš byznys
Michal Mag - Fotka
Michal Mag
Account Director
Michal řídí oddělení salesu a zákaznického servisu, která se zaměřují na získávání a retenci zákazníků. Pomáhá nastavit strategie a procesy, ladí očekávání a stará se o vztahy se zákazníky a o jejich spokojenost.
Jan Burian - Fotka
Jan Burian
Marketing Account Director
Honza a jeho tým nastavuje s klienty marketingové cíle a vzájemná očekávání. Zodpovídá za tvorbu marketingových strategií, dosažení stanovených cílů a spokojenost našich klientů.
Jan Venkrbec - Fotka
Jan Venkrbec
Digital Marketing Director
Online reklama je nutností dnešní doby. Ale jen správná strategie, cílení, textace a vizuály dají dohromady ideální mix reklamních kampaní na Google, YouTube, Sklik, Facebook, Instagram, TikTok a dalších. A o to se stará Honza a jeho tým.
Milan Zeman - Fotka
Milan Zeman
Director of Strategy
Milan má na starosti přípravu marketingových strategií pro naše klienty, řídí obsahový tým a dohlíží na optimalizaci webů. Se svým týmem se stará o to, aby kanály plnily nastavené cíle, weby byly viditelné ve vyhledávačích a přiváděly nové klienty.
Jana Bartošová - Fotka
Jana Bartošová
Project Manager - Marketing
Jana má na starosti plánování, koordinaci a řízení marketingových projektů. Sleduje časové plány, alokaci zdrojů a komunikaci se členy týmu, aby zajistila úspěšnou realizaci strategií a dosažení stanovených cílů.
Veronika Kadlecová - Fotka
Veronika Kadlecová
Project Manager - Marketing
Veronika se stará o řízení a sleduje průběh marketingových projektů od počátečního plánování až po implementaci. Její role zahrnuje koordinaci týmu, správu zdrojů a průběžné vyhodnocování úspěšnosti projektů v souladu s definovanými cíli.
Lucie Soós - Fotka
Lucie Soós
Account Manager
Lucka se stará o klienty, kteří potřebují pomoct s administrativou v rámci podniku či s osobními úkoly a rešeršemi. Zároveň se věnuje PR, navazuje vztahy s novináři a komunikuje naše i témata klientů na média.
Viki Bairamyan - Fotka
Viki Bairamyan
Project Manager - Sales, Marketing
Viki má v myTimi na starost převážně akviziční úkoly a s tím související administrativu, jako je například tvorba podkladů pro oslovení leadů, dohlížení na akviziční procesy a pravidelný reporting klientům.
Berenika Sedláčková - Fotka
Berenika Sedláčková
Project Manager - Zákaznický servis
Berenika dohlíží na zákaznický servis. Jejím úkolem je, aby se co nejmenší množství dotazů muselo dostat k našim klientům, a zároveň, aby všichni jejich zákazníci měli své odpovědi co nejrychleji.
Petr Sedlák - Fotka
Petr Sedlák
Business Development Manager
Petr je naším expertem na rozvoj obchodu. S výrazným obchodním pohledem a schopností identifikovat nové příležitosti hraje klíčovou roli při rozšiřování našeho portfolia a navazování strategických partnerství.
Milan Fafek - Fotka
Milan Fafek
SEO Specialist
Milanova práce zahrnuje analýzu klíčových slov, technické úpravy stránek a strategie pro získávání kvalitních zpětných odkazů s cílem maximalizovat organický provoz na internetových stránkách.
Nicol Hrabovská - Fotka
Nicol Hrabovská
Content Team Coordinator
Nicol má na starosti koordinaci týmu obsahových specialistů. Její vášeň pro precizní a kreativní práci se projevuje v každém článku a příspěvku, které náš tým vytváří. S pečlivostí sleduje pracovní postupy a dbá na kvalitu obsahu poskytovaného našim klientům.
Aneta Mlčáková - Fotka
Aneta Mlčáková
Content Manager
Aneta má za úkol koordinaci týmu copywriterů, kterým zadává podklady ke zpracování a hlídá dodržování termínů dodání. Stará se o tvorbu relevantního a atraktivního obsahu a optimalizaci pro SEO, aby vyprodukovaný obsah oslovil cílovou skupinu.
Filip Havlíček - Fotka
Filip Havlíček
Digital Marketing Manager
Filip je architektem našich digitálních kampaní. Se zaměřením na digitální marketing a inovativní strategie, Filip zajišťuje, aby byla vaše online přítomnost účinná a přitažlivá pro vaše cílové publikum.
Sára Pecková - Fotka
Sára Pecková
Digital Marketing Manager
Sára má na starosti PPC kampaně našich klientů. Aktivně se podílí na tvorbě strategií a sleduje nejnovější trendy a technologie, aby zajistila, že naše kampaně dosahují nejlepších možných výsledků.
Adéla Miková - Fotka
Adéla Miková
Project Manager - Sales, Zákaznický servis
Adéla má na starosti projekty ze sféry sales a zákaznického servisu. Pečlivě řeší potřeby našich klientů a zajišťuje, aby byl každý projekt úspěšný a zákazníci spokojení.
Patrik Gabriško - Fotka
Patrik Gabriško
Project Manager - Sales
Patrik je klíčovým hráčem v týmu sales projektů. Jeho schopnost řídit projekty od počátku do konce, přináší úspěchy nejen nám, ale také našim klientům.
Aleš Chlaň - Fotka
Aleš Chlaň
Project Manager - Marketing
Aleš je klíčovým členem našeho marketingového týmu, jehož hlavní odpovědností je řízení projektů. Zaměřuje se na plánování, organizaci a spolupráci s týmem, aby zajistil udržení konkurenceschopnosti v dynamickém prostředí.

Kdo nám důvěřuje

Podívejte se, komu jsme už pomohli s marketingem, zákaznickým servisem, virtuální asistencí nebo s obchodem. V případových studiích vám ukážeme, jak probíhala naše spolupráce. Včetně konkrétních čísel.

Ovoce do prace University of New York in Prague Algotech NGSS J&T Manemo

Naše certifikáty

Mergado - Bronzový certifikat Heureka - Certifikovaný partner Colabim - Specialista

Koho právě hledáme do týmu

Pojďme se poznat blíž, možná hledáme právě vás. Stačí kliknout a podívat se na aktuální volné pozice.

Volné pozice
Společná fotka
Timi photo
Jan Skovajsa
CEO
zakladatel, CEO a zároveň jeden z investorů myTimi

Ozveme se vám do 24 hodin

Zpráva
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
4.9 hodnocení

Těšte se na výhody

fajfka
Víme, jak růst
fajfka
myTimi už využívá více než 9 679 zákazníků
fajfka
Platíte za výsledky a vždy dopředu víte kolik
fajfka
Na projekty nahlížíme z perspektivy majitele firmy