Obchod  |  Akvizice  |  Přečteno 2205 x

Pomáháme firmě Farma Živina s prodejem emisních dluhopisů

Pomáháme firmě Farma Živina, která je dceřinou společností Evolution Concept, získat nebankovní peníze na další rozvoj prodejem emisních dluhopisů. S tímto nástrojem máme mnoho zkušeností a dokážeme poradit, jak dluhopisy dostat k těm správným lidem.
banner

Čeho jsme dosáhli? 

Od února 2022 pomáháme firmě Evolution Concept s onboardingem leadů a jejich správnou kvalifikací. Upravili jsme pravidla pro určení dobrého leadu, což vedlo k efektivnější práci. Za první čtyři měsíce jsme zpracovali 199 leadů, které jsme kontaktovali 477× (tzn. že jeden kontakt jsme kontaktovali 2× až 3×). Ze 199 leadů jsme uzavřeli celkem 6 smluv v celkové hodnotě dluhopisů 1 300 000 Kč

 

Čím se Farma Živina zabývá? 

Jedná se o manufakturu superpotravin rostlinného původu, která vznikla v roce 2020. Tato společnost přináší na trh kvalitní a funkční potraviny každodenní spotřeby, které jsou jedinečné jak svojí chutí, složením i blahodárným vlivem na zdraví. Nejrůznější druhy kimchi, kečupy, omáčky a sladké tahinády obohatí každou domácnost. 

 

Proč nás Farma Živina oslovila? 

Vzhledem k rostoucímu byznysu dospěla Farma Živina k rozhodnutí, že nakoupí nové strojní vybavení k výrobě rostlinných mlék a trvanlivých produktů. Její mateřská společnost Evolution Concept se při hledání způsobu, jak toho dosáhnout, rozhodla k prodeji emisních dluhopisů.  

 

Jaký vypadá náš pracovní proces? 

Telefonicky zpracováváme všechny příchozí poptávky, které se k nám dostávají přes kontaktní formulář. Zájemcům dluhopisy představíme a uvedeme jejich výhody, čímž získáváme nové kupce. Vše řešíme online, telefonicky nebo přes videohovory. Zajišťujeme také veškerou administrativu.   

 

Onboarding leadů a jejich kvalifikace až do uzavření smlouvy   

V roce 2021 firma vydala svou první emisi dluhopisů pro Farmu Živina. Cílem je získat 24 milionů korun na 3 roky. V rámci investice do dluhopisů náš klient nabízí roční výnos 8,5 % p. a. s pravidelným měsíčním vyplácením. Celková jistina se pak vrací na konci října 2024. Investoři mohou investovat od částky 50 000 Kč, která je rovna hodnotě jednoho dluhopisu.   

 

Jak probíhala spolupráce první měsíc   

První měsíc spolupráce jsme nastavovali celkový proces a strategii. Veškerou práci zaznamenáváme do CRM systému, kde evidujeme jednotlivé aktivity a jejich aktuální stav. Zpočátku jsme tedy řešili:  

 

  • rychlost obvolání kontaktu,  
  • správu v CRM systému  
  • evidenci veškerých leadů,  
  • kvalifikaci zájemců,  
  • a administrativu.  

 

Za tuto dobu jsme zpracovali 81 leadů, které jsme museli kontaktovat 280× (tzn. že jeden kontakt musíme oslovit 3× až 4×). Náklady celkem činily 48 000 Kč, což zahrnovalo nastavení spolupráce, administrativu, telefonické kontaktování a projektový management. Díky tomu jsme uzavřeli 5 smluv v celkové hodnotě dluhopisů 350 000 Kč. Success rate byl u prodeje dluhopisů 6 %.  

 

Jak jsme postupovali 

Poměrně záhy jsme se dostali na úroveň, kdy zájemcům voláme prakticky ihned po projevení jejich zájmu. V rámci kvalifikace jsme se domluvili tak, že zájemce o dluhopis do 100 000 Kč zpracujeme samostatně v myTimi a vše nad 100 000 Kč přesměrujeme na jednatele firmy Evolution Concept Martina Kuderu, který se zájemcem povede onboarding videocall. Z logiky věci vyplývá, že pokud objevíme potenciálního horkého kupce se záměrem vyšší investice, děláme vše proto, abychom mu zajistili online schůzku s Martinem Kuderou, který z tohoto kontaktu dokáže vytěžit maximum.  

 

Souhrn druhého měsíce 

Podařilo se nám uzavřít smlouvy v ceně 1 300 000 Kč při nákladech 59 750 Kč, které zahrnují administrativu, telefonické kontaktování a projektový management. Succes rate je nyní 3 % z prodeje dluhopisů, poměr nákladů vůči výnosům činí 4,5 %. Z toho vyplývá, že naše služba na sebe vydělala 22×. V tuto chvíli je již vše nastaveno a denně poskytujeme naše služby a zvyšujeme efektivitu.  

 

Pokud máte o podobnou službu zájem, neváhejte nás kontaktovat. Najdeme způsob, jak společnou spolupráci co nejdříve rozvinout v úspěšný byznys.  

 

Zlepšete svoji akvizici
ještě dnes

Jak si přejete využít svých
300 Kč zdarma?

Napište nám a my se
vám obratem ozveme.
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
4.9 hodnocení
4.9 hodnocení

Mohlo by vás zajímat

Všechny články >
Timi photo
Jan Skovajsa
CEO
zakladatel, CEO a zároveň jeden z investorů myTimi

Ozveme se vám do 24 hodin

Zpráva
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
4.9 hodnocení

Těšte se na výhody

fajfka
Víme, jak růst
fajfka
myTimi už využívá více než 9 679 zákazníků
fajfka
Platíte za výsledky a vždy dopředu víte kolik
fajfka
Na projekty nahlížíme z perspektivy majitele firmy