Marketing  |  Tvorba webu  |  Přečteno 2215 x
Redesign webu pro Lamael
Lamael je český projektový nástroj, který je navržený podle skutečných potřeb podnikatelů. Pomáhá šetřit čas a mít celou agendu firmy přehledně na jednom místě – v počítači i v mobilní aplikaci. Můžete v něm řídit projekty, přiřazovat úkoly, zaznamenávat obchodní příležitosti i fakturovat. Nabízí řadu užitečných funkcí. 

S čím potřeboval Lamael pomoct? 

Webové stránky Lamaelu nefungovaly správně a jejich design vycházel ze starých standardů, které se už v dnešní době nepoužívají. Cílem bylo redesignovat web tak, aby přitáhl více B2B zákazníků a byl technicky funkční a uživatelsky přívětivý. 

 

Jak jsme postupovali? 

Na začátku spolupráce jsme s klientem vyplnili positioning. Díky tomu jsme se dozvěděli, jaká je vize firmy, koho oslovuje, jaká jsou pravidla komunikace a mnoho dalších informací nezbytných pro úpravu webu. Náš šikovný grafik začal následně tvořit strukturu home page, kterou jsme si schválili s klientem a pustili jsme se do tvorby grafiky

Klientovi se líbil čistý a jednoduchý styl, který používá například Apple. Podle těchto preferencí jsme tedy vytvořily assety pro budoucí web. Zkoušeli jsme různé palety barev, nakonec jsme vybrali dvě hlavní barvy z loga. Grafický návrh home page jsme si schválili s klientem a pustili jsme se do grafiky jednotlivých podstránek.  

Současně s grafikou jsme tvořili i obsah stránek, aby si klient dokázal svůj budoucí web lépe představit. Texty jsme upravovali tak, aby byly v souladu s firmou, ale zároveň oslovily správnou cílovou skupinu.  

Finální úpravu si prováděl klient sám, má totiž interní specialisty, kteří kódují weby přes platformu Wordpress. Po vytvoření grafiky jsme proto připravili a exportovali veškeré assety, aby měl klient co nejjednodušší práci s kódováním. Každou stránku jsme finálně zkontrolovali a poskytli zpětnou vazbu na zlepšení. 

 

 

Jaký je výsledek? 

V roce 2020 jsme dosáhli: 

  • 24 605 organických návštěv a 
  • Konverzního poměru 2,11 % 

Rok 2022 přinesl 43 599 unikátních návštěv a konverzní poměr se zvýšil na 2,7 %. Organická návštěvnost i konverzní poměr se každý rok zlepšují. 

 

Jak naše spolupráce pokračuje? 

S Lamaelem i nadále spolupracujeme, a to jak v oblasti marketingu, tak i obchodu. Pravidelně píšeme blogové články, spravujeme sociální sítě a optimalizujeme web pro vyhledávače. Díky nové SEO strategii pro Lamael se nám daří zvyšovat organickou návštěvnost a dostávat firmu Lamael do povědomí lidí. 

 

Jak naší spolupráci hodnotí Lamael? 

„Timíci navrhli grafiku a UX webu moc hezky. Chtěl jsem moderní a čistý web, a to se myTimi povedlo. Kódování webu pro nás bylo rychlé a nemuseli jsme nic konzultovat, protože jsme kromě podrobných návrhů stránek dostali také fotky a grafiku v potřebných formátech.“  

Martin Pavlík, majitel Lamaelu 

 

Vylepšíme web i vám 

Věděli jste, že správně vytvořený web dokáže až 15x zvýšit výkon online marketingu? Rádi vám pomůžeme vytvořit web, který bude mít všechny potřebné prvky a zaujme vaši cílovou skupinu. V myTimi tvoříme funkční, kvalitní a moderní weby na míru vašim potřebám. Neváhejte nás kontaktovat pro nezávaznou nabídku. 

 

 

Zlepšete svoji akvizici
ještě dnes

Jak si přejete využít svých
300 Kč zdarma?

Napište nám a my se
vám obratem ozveme.
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
4.9 hodnocení
4.9 hodnocení

Mohlo by vás zajímat

Všechny články >
Timi photo
Jan Skovajsa
CEO
zakladatel, CEO a zároveň jeden z investorů myTimi

Napište mi, s čím potřebujete pomoci, a pojďme se sejít

Zpráva
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
4.9 hodnocení

Těšte se na výhody

fajfka
Jste nespokojení? Neplatíte
fajfka
myTimi už využívá více než 9 679 zákazníků
fajfka
Platíte za výsledky a vždy dopředu víte kolik
fajfka
Na projekty nahlížíme z perspektivy majitele firmy