Marketing  |  Tvorba webu  |  Přečteno 782 x

Vytvořili jsme korporátní web s rodinnou atmosférou

Společnost NESS Czech patří mezi největší poskytovatele IT služeb v České republice. Je součástí mezinárodní skupiny NESS Digital Engineering – její kanceláře a inovační centra najdete v USA, Evropě, na Blízkém východě i v Asii.

Společnost vznikla v roce 1993 a od té doby pomáhá dalším firmám s integrací softwarových produktů a digitálních platforem tak, aby byly co nejvíce efektivní. Její misí je zavádět a dlouhodobě rozvíjet moderní informační technologie a digitalizovat nejen procesy ve firmách, ale také ve veřejném sektoru. 

S čím potřebovala společnost NESS pomoct 

Vzhledem k tomu, že je klient součástí velké nadnárodní struktury, globální vedení určovalo vlastnosti a vzhled webu. Klient tak neměl téměř možnost provádět jakékoliv úpravy. Navíc web negeneroval skoro žádné poptávky.  
 
Klient chtěl vytvořit takový web, na který povedou online kampaně a přinese více poptávek. Dalším důležitým bodem bylo, aby klient mohl web sám spravovat a provádět potřebné úpravy bez znalosti kódu. Na základě těchto požadavků jsme zvolili platformu WordPress a navrhli jsme informační architekturu, která je pro uživatele pochopitelnější. 

Jak jsme postupovali? 

Společnost NESS Czech poskytuje svým klientům IT služby. Při tvorbě webu jsme kladli velký důraz na správnou textaci stránek. Naším cílem bylo popsat služby společnosti tak, aby jim rozuměli i lidé, kteří se nepohybují ve světě IT. Proto jsme texty psali srozumitelné, výstižné a ne příliš odborné
 
Po schválení textů jsme připravili návrh homepage rovnou v platformě WordPress – důvodem bylo zrychlení tvorby webu. Po odsouhlasení stylu webu jsme dodělali zbylé stránky. Jediné drobné zdržení pro nás představovalo přenastavení DNS záznamů a převod článků z globálního webu, což ale bylo nutné vzhledem k nadnárodní struktuře společnosti.    

Jaké jsou výsledky? 

Původní web neumožňoval klientům provádět žádné změny ani úpravy, navíc nepřinášel poptávky. My jsme pro klienta vytvořili web, který si může snadno sám spravovat a na který vedou online kampaně a je konverzní
 
Společnost NESS Czech je s výsledným webem spokojená, protože jsme splnili všechny její požadavky. Navíc se nám podařilo vytvořit web s přátelskou a rodinnou atmosférou i přesto, že se jedná o korporátní společnost.   

Jaké máme s klientem další plány? 

Naše spolupráce s klientem i nadále pokračuje. Aktuálně spravujeme online kampaň pro jeden konkrétní produkt. Dále také pracujeme na přípravě SEO strategie, která klientovi v dlouhodobém horizontu pomůže zviditelnit web pro vyhledávače a tím snížit cenu za poptávku.  

Zlepšete svoji akvizici
ještě dnes

Jak si přejete využít svých
300 Kč zdarma?

Napište nám a my se
vám obratem ozveme.
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
4.9 hodnocení
4.9 hodnocení

Mohlo by vás zajímat

Všechny články >
Timi photo
Jan Skovajsa
CEO
zakladatel, CEO a zároveň jeden z investorů myTimi

Ozveme se vám do 24 hodin

Zpráva
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
4.9 hodnocení

Těšte se na výhody

fajfka
Víme, jak růst
fajfka
myTimi už využívá více než 9 679 zákazníků
fajfka
Platíte za výsledky a vždy dopředu víte kolik
fajfka
Na projekty nahlížíme z perspektivy majitele firmy