Marketing  |  Přečteno 270 x
Společnosti TOTAL SERVICE přivádíme 16 relevantních leadů za měsíc
Společnost TOTAL SERVICE poskytuje už 26 let kvalitní a bezpečné IT služby malým a středním podnikům, nadnárodním korporacím a organizacím státní správy. Její tým tvoří více než 100 pracovníků, kteří zajišťují externí správu ICT, kybernetickou bezpečnost, dodávají projekty systémové integrace a nabízí inovativní řešení v prostředí ICT.

Proč nás TOTAL SERVICE oslovil? 

Firma získávala nové klienty především prostřednictvím direct sales a chtěla rozšířit možnost získání nových leadů pomocí online marketingu. Cílem naší spolupráce tedy bylo přivést na web nové uživatele a získat poptávky od nových firem. 

 

Jak probíhala naše spolupráce? 

Začali jsme tvorbou nového webu. Cílem bylo vytvořit web, který bude konverzní, odprezentuje unikátnost a velikost firmy a osloví správnou cílovou skupinu.  

Stanovili jsme, které produkty jsou pro TOTAL SERVICE nejdůležitější, a na základě toho jsme vytvořili komplexní strategii. Ta zahrnovala nejen tvorbu reklamních kampaní, ale i správu sociálních sítí, tvorbu newsletterů a celkové zlepšení SEO. Cílem strategie bylo získat 12–20 poptávek za měsíc. Stanovili jsme si maximální cenu za poptávku. Podle cílové skupiny a charakteru firmy jsme doporučili využít jak vyhledávací kampaně na Google Ads a Sklik, tak i obsahové kampaně na Google Ads, Skliku a Facebooku. Zároveň jsme navrhli remarketing ke zpětnému oslovování lidí na Skliku a Google Ads. Souhra těchto kanálů působí synergicky a může přinést ty nejlepší výsledky. Po schválení strategie jsme se pustili do práce. 

Tip: Podívejte se na případovou studii, jak jsme vytvořili zcela nový a funkční web pro TOTAL SERVICE

 

Ukázka bannerové reklamy

Ukázka bannerové reklamy  

 

 

Jaké jsou výsledky naší práce? 

Podařilo se nám nejen zvýšit návštěvnost na novém webu, ale i získávat relevantní leady od velkých i menších společností. Díky analýze klíčových slov, podle které optimalizujeme vyhledávací kampaně, se TOTAL SERVICE zobrazuje na prvních místech ve vyhledávání. Díky naší spolupráci TOTAL SERVICE získal: 

 

  • V průměru 16 relevantních leadů měsíčně. 
  • První místa ve výsledcích vyhledávání. 
  • Miliony zobrazení reklam. 

 

vyhledání Total Service na klíčové slovo it outsourcing

Ukázka vyhledávací reklamní kampaně  

 

Jak pokračuje naše spolupráce? 

Pomáháme TOTAL SERVICE budovat povědomí o značce, proto jsme vytvořili krátká 15vteřinová videa, která jsme spustili na YouTube. Dále využíváme remarketing, který nám pomáhá budovat brand, ale i získávat konverze. Společnosti TOTAL SERVICE spravujeme i sociální sítě, kde máme za cíl co nejvíce zobrazení – tedy budování povědomí o značce. Píšeme i newslettery, u kterých se nám daří dosahovat 40% open rate. 

 

15vteřinová videa o Total Service na YouTube

Ukázka krátkého videa za účelem brand awareness 

 

 
 

Zaměřujeme se i na SEO. Pro TOTAL SERVICE píšeme blogové i linkbuildingové články, díky kterým získáváme zpětné odkazy, což zlepšuje pozici zobrazení ve výsledcích vyhledávání. Na vybraná klíčová slova se společnost zobrazuje na první stránce, dokonce i na prvních místech. Díky tomu se TOTAL SERVICE dostává do povědomí více lidí, získává leady i přes organickou návštěvnost – na web jsme přivedli 28 237 návštěvníků. Služby TOTAL SERVICE organicky poptávají i větší společnosti. 

 

vyhledání Total Service na klíčové slovo service desk

Ukázka výsledků vyhledávání na vybrané klíčové slovo 

 

Jak naši spolupráci hodnotí TOTAL SERVICE? 

„S týmem myTimi spolupracujeme v oblasti online marketingu, který nám pomáhá přivádět nové klienty. Líbí se nám otevřená komunikace a proaktivní přístup. Navržená strategie funguje, dosahuje stanovených výsledků a pomáhá nám získat nové zakázky.“ 

Karin Skovajsová, marketingová manažerka 

 

Rozjeďte marketing i ve vaší firmě 

Zvyšte návštěvnost a konverze i na vašem webu. Úspěšná PPC reklama podpoří růst vašeho podnikání. Ve spojení s dalšími marketingovými aktivitami společně vytvoříme combo, které posune váš byznys. Jdete do toho s námi? Ozvěte se pro nezávaznou nabídku. 

 

 
 

Zlepšete svoji akvizici
ještě dnes

Jak si přejete využít svých
300 Kč zdarma?

Napište nám a my se
vám obratem ozveme.
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
4.9 hodnocení
4.9 hodnocení

Mohlo by vás zajímat

Všechny články >
Timi photo
Jan Skovajsa
CEO
zakladatel, CEO a zároveň jeden z investorů myTimi

Napište mi, s čím potřebujete pomoci, a pojďme se sejít

Zpráva
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
4.9 hodnocení

Těšte se na výhody

fajfka
Jste nespokojení? Neplatíte
fajfka
myTimi už využívá více než 9 679 zákazníků
fajfka
Platíte za výsledky a vždy dopředu víte kolik
fajfka
Na projekty nahlížíme z perspektivy majitele firmy