Marketing  |  Tvorba webu  |  Přečteno 1482 x
Pro společnost NGSS jsme vytvořili responzivní web a píšeme odborné články
Pro Next Generation Security Solutions jsme navrhli a vytvořili responzivní webové stránky s ohledem na UX (User Experience) a UI (User Interface). Dokázali jsme vybudovat funkční, a přesto estetický nástroj.
banner

Zvýšili jsme návštěvnost webu o 483 %

Next Generation Security Solutions s.r.o. (NGSS) je česká společnost poskytující služby specialistů v oblasti řízení a nastavování bezpečnostních procesů, implementace bezpečnostních služeb a projektového řízení.

Potřebovali navrhnout a vytvořit nové webové stránky, které mají funkční design, jsou zaměřeny na uživatele, jejich potřeby a cíle. Web musel obsahovat administrativní systém a být responzivní s možností přizpůsobit se různým zařízením, tedy mobilním telefonům, počítačům i tabletům. Vše jsme naprogramovali ke spokojenosti NGSS, brali jsme ohled na UX, aby se uživatelé snadno zorientovali a dostali se k nim jen relevantní informace. Stejně důležitý pro nás byl i UI, který přináší návštěvníkům zpětnou vazbu. Webové stránky jsme optimalizovali a díky relevantním klíčovým slovům zapojených do textů na webu jsme vylepšili pozici ve vyhledávačích. Následně jsme spustili výkonnostní kampaně na Google Ads a Sklik a díky všem těmto faktorům jsme zvýšili návštěvnost webu o 483 %. 

 

Máte zájem o podobnou službu?

 

Na sociální síti LinkedIn jsme se nespokojili s dobrou mírou prokliku

Společnosti NGSS jsme založili firemní profil na sociální síti LinkedIn a do současnosti ho také spravujeme. Jsme konzistentní, společnosti NGSS vytváříme a postupně rozšiřujeme kvalitní síť kontaktů.
Za poslední rok se nám podařilo docílit 4,71 % míry prokliku. CTR (Click-through rate), jinak také míra prokliku, udává poměr prokliku ve srovnání s počtem zobrazení příspěvku. Běžně se za optimální míru prokliku považuje hodnota nad 1 %. Nám se podařilo tato obecná očekávání značně překonat a díky vyššímu CTR jsou naše příspěvky pro návštěvníky atraktivnější. 

 

Píšeme články na blog 

Vytvořili jsme obsahový plán, celkovou strategii a navazujeme na další způsoby komunikace napříč sociálními sítěmi, které společnost využívá. Pro blog na webu píšeme odborné články. Na základě analýzy klíčových slov a jejich správného umístění vytváříme články, které se dostanou ke správným lidem a současně zaujmou vyhledávače. Víme, že copywriting a SEO spolu úzce souvisí, a proto vytváříme takový obsah, který posune web na přední pozice ve vyhledávačích. 


Chcete také nový responzivní web nebo fungující blog?

Víte, proč je responzivní design webu tak důležitý? Není nic horšího, než když si na svém telefonu otevřete web a nevidíte půlku obsahu. Stalo se vám to někdy? Responzivní web pro různá zařízení, který bere v potaz UX (User Experience) a UI (User Interface) pro vás dokážeme vytvořit na míru. Případně provedeme optimalizaci stávajícího webu a navrhneme vhodné změny, které posílí organickou návštěvnost a v konečném důsledku přispějí i ke zvýšení konverzí. Tvorba obsahu je jako běh na dlouhou trať, a proto při obou těchto činnostech vyvíjíme maximální úsilí, aby návštěvníci obdrželi vždy takové informace, které hledají. 


Zanechte nám svůj e-mail
a odebírejte více podobných článků
Byl jste úspěšně přihlášen k odběru
Gratulujeme, nyní odebíráte novinky z myTimi.
icon

Chcete vytvořit responzivní webové stránky?

Jak si přejete využít svých
300 Kč zdarma?

Napište nám a my se
vám obratem ozveme.
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
4.9 hodnocení
4.9 hodnocení

Mohlo by vás zajímat

Všechny články >
Timi photo
Jan Skovajsa
CEO
zakladatel, CEO a zároveň jeden z investorů myTimi

Napište mi, s čím potřebujete pomoci, a pojďme se sejít

Zpráva
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
4.9 hodnocení

Těšte se na výhody

fajfka
Jste nespokojení? Neplatíte
fajfka
myTimi už využívá více než 9 679 zákazníků
fajfka
Platíte za výsledky a vždy dopředu víte kolik
fajfka
Na projekty nahlížíme z perspektivy majitele firmy