Co vás zajímá nejčastěji

Jak na to?

  1. Činnosti, které děláte neradi, zadáte Timimu.
  2. Obratem se dozvíte cenu, termín a pravděpodobnost splnění vašeho úkolu. Hned, jak cenu schválíte, Timi začíná na úkolu pracovat a vy máte o starost míň.
  3. Timi splní úkol podle vašich představ a vy se těšíte ze získaného času. A třeba i na další spolupráci :-).

Abyste nekupovali Timiho v pytli, zaregistrujte se a zdarma si službu vyzkoušejte.

Jak zadám úkol?

Pošlete Timimu e-mail (timik@mytimi.cz), sms (601 126 669) nebo zprávu na FB Messenger.

A pokud se vám nechce zadání úkolu vypisovat nebo si rádi povídáte, jednoduše Timimu zavolejte. Timíci vás vždy rádi uslyší :-).

Poštovní holuby a potrubní poštu Timi zatím jen zvažuje.

Jak rychle splní Timi úkol?

Snadnější úkoly Timíci vypracují dřív, než řeknete "borůvkovej koláč", na ty složitější potřebují několik dní.

Chcete vědět, jak dlouho by trval ten váš? Pošlete Timimu zadání a obratem se dozvíte předběžný časový odhad. Všechny úkoly začínají Timíci vypracovávat hned, jakmile odsouhlasíte cenu.

Pokud se něco zbrzdí, Timíci vás okamžitě informují. Ať se děje, co se děje, vždy jste informováni o průběhu.

Můžu zadat úkol odkudkoli?

Pokud potřebujete něco najít, zarezervovat, naplánovat nebo vymyslet, můžete být třeba na Severním pólu.

Pro práci v terénu je Timi zatím omezený hranicemi Prahy. Jinde by se ztratil. Proto si do budoucna plánuje pořídit kompas a mapy dalších měst, aby šetřil čas a starosti co nejvíce lidem.

Můžu zadat úkol kdykoli?

Své úkoly zadávejte Timimu hned, když vás napadnou, ať na ně nemusíte dál myslet. Vzpomenete si před usnutím, že se blíží narozeniny vaší tchyně a vy pro ni nemáte dárek? Zadejte úkol Timimu a jděte s čistou hlavou spát.

Timi je zatím malý a ve vývinu, proto potřebuje hodně spánku a odpočinku. Vašemu úkolu se tak bude věnovat denně od 9.00 do 17.00.

Až Timi povyroste, určitě vám vyhoví i ve dvě hodiny ráno, když budete potřebovat vymyslet program na nadcházející den dětí, na který jste úplně zapomněli. 

Kdo je Timi a s čím mi pomůže?

Timi je váš osobní pomocník, který zařídí (téměř) vše, co vás napadne. Samozřejmě v mezích zákona. Prodloužit den zatím neumí, ale čas a starosti vám ušetří levou zadní.

Chcete tipy na blížící se prodloužený víkend? Potřebujete přihlásit nové auto a neradi trávíte čas na úřadech? Místo desítek minut strávených hledáním "co, kam, kdy a kde" pošlete krátkou zprávu Timimu a je to. Timi se o všechno postará a vy se můžete věnovat činnostem, které vás baví.

A nezapomínejte, že tým Timíků z masa a kostí vždy dělá všechno pro to, aby vám vykouzlil úsměv na tváři.

Kolik mě to bude stát?

Ceny se odvíjí od času, který Timíci stráví plněním vašeho úkolu. Timíci řeší úkoly denodenně, a vy se tak můžete spolehnout, že je splní rychleji, než byste očekávali.

A pokud nebudete s výslednou cenou souhlasit, zaplatíte jen tolik, kolik uznáte za vhodné. Přijde vám 80 Kč za vyhledání a zařízení spojení ve Španělsku hodně? Sami si určete částku, kterou považujete za odpovídající. Platí to samozřejmě i naopak :-).

Chcete vědět, kolik by stál váš úkol? Pošlete Timimu zadání a obratem se dozvíte předběžnou cenu a k tomu termín a pravděpodobnost splnění.

Jak můžu platit?

Pokud za vás Timi něco zaplatí (poplatek za novou Lítačku, lístek do kina nebo třeba léky na alergii), pošle vám fakturu s QR kódem. Ten jen naskenujete a platbu potvrdíte ve svém mobilním bankovnictví. Timiho služby si pak můžete nechat vyfakturovat taky (jednou měsíčně nebo po každém úkolu) nebo si nahrajete kredit na svůj Timi účet a nemusíte se zdržovat placením. A jestli ve firmě využíváte Benefit Plus, můžete zaplatit přímo z kafeterie.

Timi se snaží vše vytvářet tak, aby neztrácel váš čas. Proto také usilovně pracuje na možnosti platby kartou. 

Co když Timi nenaplní mé očekávání?

Může se stát, že Timi nepochopí zadání vašeho úkolu a nevypracuje jej přesně podle vašich představ. V těchto případech dostanete úkol vždy zdarma. Timi si umí své chyby přiznat a poučit se z nich. Za pochybení Timiho nikdy platit nebudete.

Co když Timi můj úkol nezvládne?

Některé úkoly nemusí být v Timiho silách. V takovém případě dostanete rychlou odpověď a třeba možnosti náhradního řešení.

Ale nebojte se, to se stává jen výjimečně! :-)

Chci Timiho jako svého asistenta na částečný úvazek. Jde to?

Timi vám pomůže, jak často si budete přát. V tomto případě s vámi Timíci domluví cenu na míru.

Jak s informacemi o mně Timi naloží?

Vaše důvěra je pro Timiho nejdůležitější, a proto každý Timík podepisuje dohodu o mlčenlivosti a s vašimi údaji zachází s maximální diskrétností. Vaše údaje jsou u Timiho v bezpečí. Čestné skautské!