Čtyřhodinový pracovní týden: Práci hoďte na virtuálního asistenta

Kniha Čtyřhodinový pracovní týden od autora jménem Timothy Ferriss si vysloužila označení bestseller. Ze samotného spisovatele se přes noc stala celebrita. Proč i po deseti letech od jejího vydání vzbuzuje zájem? A v čem jsou jeho myšlenky o delegování a virtuální asistenci revoluční?

 

 

Timothy Ferriss: Čtyřhodinový pracovní týden

Četli jste bestseller Čtyřhodinový pracovní týden (v originále The 4-Hour Workweek), který se objevil na prvních místech v žebříčcích New York Times, Wall Street Journal i BusinessWeek a který i po deseti letech vzbuzuje zájem?

Právě kniha Čtyřhodinový pracovní týden udělala z autora jménem Timothy Ferriss doslova americkou (nebo spíše celosvětovou) celebritu. Jeho kniha byla přeložena do více než tří desítek jazyků a dočkala se neuvěřitelných 40 dotisků. Proč se z neznámého Timothy Ferrisse stala přes noc hvězda? Tak za prvé samotný podtitul knihy mluví za vše: Nemarněte celé dny v práci, žijte kdekoli a staňte se „novým bohatým“. 

 

Nemarněte celé dny v práci, žijte!

Už po generace žijeme stylem v mládí pracuj a šetři, užívej si až v důchodu. Timothy Ferriss ve své myšlence 4 hodinového pracovního týdne boří tento mýtus a chce ukázat na fakt, že si lidé mohou užívat i v produktivním věku. Kniha není určena pouze tvrdě pracujícím a inovátorským podnikatelům a živnostníkům, ale také přepracovaným zaměstnancům nejen v korporacích. 

Revoluční myšlenky ve Čtyřhodinovém pracovním týdnu vás nadchnou, motivují a každou z nich můžete uplatnit v pracovním i osobním životě. Bestseller od Timothy Ferrisse byste si měli přečíst sami. Proč se o něm ale myTimi zmiňuje a co je jeho hlavní myšlenkou? 

 

Buďte “nový bohatý” a pracujte odkudkoliv

Oceňovaným zaměstnaneckým benefitem je čtyřdenní pracovní týden. Zní to jako idylka? A nešlo by to ještě idyličtěji? Timothy využívá procesu se zkratkou DEAL. Co znamenají jednotlivá písmena

 

 1. Definujte.
 2. Eliminujte.
 3. Automatizujte.
 4. Osvoboďte se (Liberation).

 

Celý bestseller je vlastně o tom, jak delegovat práci a zbytek práce vykonávat třeba z vysněné zahraniční destinace. Věděli jste, že právě flexibilita a možnost home-office ze zahraničí je na dnešním pracovním trhu zaměstnanecký benefit, který determinuje rozhodnutí setrvat ve firmě? Užívat si na maximum volného i pracovního času se pro mnohé stává životní prioritou

 

Virtuálnímu asistentovi můžete svěřit celý svůj život

Honza, CEO služby myTimi, o delegování řekl, že je nedílnou součástí jeho života. 

 

“Je to mimořádná cesta k efektivitě a produktivitě práce.” 

 

Delegovat se dle Timothy Ferrisse, ale i Honzy, dá téměř vše. V jedné z kapitol knihy Čtyřhodinový pracovní týden Timothy popisuje, jak lze díky virtuálním asistentům delegovat (outsourcovat) téměř celý svůj život. Nemusíte pracovat na úkolech, které vás obírají o čas s rodinou a přáteli. Nemusíte tak dělat věci, které vás štvou. 

 

Využijte virtuální asistence a užijte si 4 hodinový pracovní týden

Ano, právě díky posedlosti po efektivním využívání času a po perfektní úrovni služeb vznikla služba myTimi, která umožňuje šetřit čas a soustředit se na důležitější věci. Nenapadá vás, co by pro vás myTimi mohl udělat? Zvládá cokoliv:

 

 • Backoffice, obchod, marketing, grafiku, event management.
 • Zařídit dovolenou a ubytování snů.
 • Komunikovat s úřady. 
 • Najít vhodné dodavatele nebo díky marketingovým průzkumům získat informace o obchodním trhu. 
 • Sehnat lístky do oblíbeného divadla.
 • A mnoho dalšího. 

Líbil se vám článek?
Pošlete jej svým přátelům

Chcete zadat úkol, nebo se na něco zeptat?

Vyplňte rychlý formulář a Timíci se vám během pár minut ozvou ve všední dny od 9 do 17 hodin
Jméno a příjmení nesmí být prázdné
Telefon nesmí být prázdné
E-mail musí být ve správném formátu
Zpráva nesmí být prázdné

Timi

Timi je osobní pomocník, se kterým ušetříte čas a pustíte starosti z hlavy
Vyzkoušejte zdarma

Registrace

Registrujte se

Výhody registrace
 • 300 Kč zdarma na vaše první úkoly
 • 200 Kč za doporučení Timiho přátelům
 • Přehled o realizovaných úkolech
 • O ceně úkolů rozhodujete vy - vždy zaplatíte jen tolik, kolik uznáte za vhodné
 • Lépe vás poznáme - zadávání úkolů bude snadnější a jejich plnění rychlejší