Případové studie  |  Přečteno 2910 x
9. 11. 2018

Timi radí, jak hledat levné letenky

 

Sehnat letenky levně může být vlastně docela snadné. Přinášíme vám několik tipů, díky kterým hluboko do kapsy nesáhnete. Dokonce vyměníte dlouhé cesty v autobuse s rozlámanými zády za krátký let. A možná to bude levnější! 


Tipy na letenky 

Měsíc
Chcete letenky koupit levně? Pak musíte zvážit, jaký měsíc se za hranice vydáte. Ceny letenek rostou zpravidla během léta. Důvod je jednoduchý. Všichni se chystají na dovolenou. Levné letenky neseženete ani v období Vánoc. Globalizace totiž zapříčinila, že rodiny chtějí navštívit své blízké.

Den
Pokud chcete čerpat co nejméně dovolené a rozhodnete se pro odlet v pátek večer, připravte se, že z vašeho bankovního účtu zmizí více peněz. 

Flexibilita
Jestliže máte možnost flexibility (např. +- 3 dny), pak jste kápli na jeden z tipů, jak hledat levné letenky.

 

Nejlepší vyhledávač letenek

V dnešní době existují specializované vyhledávače, díky kterým se můžeme za hranice České republiky dostat za bezkonkurenční ceny! Snad nejznámnější je Skyscanner, která nabízí levné letenky do více než 6000 destinací od více než 1000 aerolinií včetně těch nízkonákladových. Dalšími známými vyhledávači jsou Letuška, Pelikán.

 

Kam pro tipy na levné letenky?

Kde se ještě dozvíte o levných letenkách? Existuje několik internetových stránek s akčními letenkami, od kterých byste si měli nechat zasílat newsletter. Jaké to jsou?

Cestujlevne.com
Chcete navštívit Kanárské ostrovy za 1 045 Kč? Nebo upřednostňujete Thajsko? Tam se díky této stránce můžete před Vánoci dostat za 10 403 korun. Tak proč se neohřát?

Azair.cz
Zaleťe si do Norimberku za 1 125 korun. Nebo navštivte Mallorcu z Vídně za 511 Kč. Tato společnost je totiž proslulá tím, že kombinuje letenky za nízkou cenu.

Honzovyletenky.cz
Na téhle stránce se poohlížejte po akčních letenkách na eurovíkendy. Zpáteční letenka do Severního Irska za méně než 2 000 korun? A co Portugalsko ještě o tisícovku levněji? 

Zaletsi.cz
Na konci října se na těchto stránkách objevila zajímavá nabídka. USA i Kanada z Berlína za pouhých 5 738 korun. Těžké uvěřit, že?

 

Timi, rádce při cestování

Nebudeme vám lhát. Najít nejlevnější letenky občas zabere plno času. Obzvlášť v okamžiku, kdy s tím nemáte příliš zkušeností. Hledat levné letenky je Timiho denní chléb. Tak proč nenechat starosti na něm a neužít si chvíle s rodinou a přáteli? Díky Timimu si můžete dopřát dovolenou na míru a nemusíte si dělat starosti se zařizováním. Od nás dostanete plán trasy, tipy na neznámá místa a nebo na restaurace, ve kterých si opravdu pochutnáte. Většinu míst jsme totiž sami navštívili a tak víme, o čem mluvíme. 

My plánujeme, vy cestujete! 

Zlepšete svoji akvizici
ještě dnes

Napište nám a my se vám obratem ozveme.
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
4.9 hodnocení
4.9 hodnocení
Exkluzivní tipy jen pro vás
Přihlaste se k odběru newsletteru a získejte přístup k exkluzivním tipům a novinkám, které na blogu nenajdete.
  • Každou neděli vám pošleme tip z oblasti marketingu, podnikání nebo osobního rozvoje.
  • Každý druhý čtvrtek vás upozorníme na nejzajímavější články na blogu.
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
Byl jste úspěšně přihlášen k odběru
Gratulujeme, nyní odebíráte novinky z myTimi.
icon

Mohlo by vás zajímat

Všechny články >
Timi photo
Jan Skovajsa
CEO
zakladatel, CEO a zároveň jeden z investorů myTimi

Ozveme se vám do 24 hodin

Zpráva
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
4.9 hodnocení

Těšte se na výhody

fajfka
Víme, jak růst
fajfka
myTimi už využívá více než 9 679 zákazníků
fajfka
Platíte za výsledky a vždy dopředu víte kolik
fajfka
Na projekty nahlížíme z perspektivy majitele firmy