Život v myTimi  |  Přečteno 778 x
6. 3. 2023

Jak trávíme společný čas v myTimi? Aktivity, které vás možná překvapí

Jako rychle rostoucí agentura zabývající se outsourcingem marketingu, obchodu a zákaznického servisu strávíme většinu času u obrazovek počítačů. Náš tým ale tvoří mladí lidé, kteří se chtějí společně bavit. V článku vám proto prozradíme, jak v myTimi utužujeme vztahy v práci i mimo ni.

banner

Pravidelná porada a teambuilding 

Každý měsíc se pravidelně scházíme a rozebíráme měsíční výsledky celé firmy. Zjišťujeme, jak rychle a jakým směrem se posouváme. Honza (CEO) nám na poradách představuje aktuální strategii, novinky a další interní záležitosti. Zároveň má každý teamleader prostor na to, aby zmínil jednoho kolegu ze svého týmu, na kterého je za daný měsíc pyšný. Společně si pak také zopakujeme našich 6 firemních hodnot, které zní: 

 

  • Vzájemný respekt za všech okolností.  
  • Proaktivita interně i vůči zákazníkům.  
  • Pracujeme podle nejlepšího vědomí a svědomí.  
  • Nebojíme se dělat chyby, protože se díky nim učíme. 
  • Loajalita – vůči kolegům, firmě, nadřízeným i zákazníkům.  
  • Pracujeme jen na projektech, které nám dávají smysl

 

Pak se přesouváme na teambuilding. Ten vypadá každý měsíc jinak. Někdy zůstáváme v kancelářích s dobrým jídlem a pitím a hrajeme nejrůznější hry a kvízy – většinou v týmech a s vlastními pravidly, aby to mělo větší grády. Jindy vyrážíme do města na dobrou večeři, bowling, šipky, v létě na „grilovačku“ nebo letní zahrádku. Občas vsadíme na něco akčnějšího – například laser game nebo hop aréna. Vždycky se ale společně pobavíme a utužíme pracovní vztahy – ze kterých se časem stávají silná přátelství. 

 

teambuilding

Marketingová snídaně 

Občas si užíváme i společná rána, která jsou ale více vzdělávací. Přibližně jednou za měsíc se u nás v kancelářích koná marketingová snídaně. Probíhá tak, že jeden z kolegů připraví snídani pro ostatní zúčastněné a vytvoří krátkou prezentaci na nějaké téma z marketingu. Strávíme tak společně příjemný start dne a dozvíme se i něco zajímavého.  

 

marketingová snídaně

Běžecká středa 

V našem týmu vládne heslo „sportem ku zdraví“ a někteří kolegové to berou opravdu vážně. Vymysleli si například běžeckou středu, kdy společně vyběhnou podél Vltavy do okolí. Podle domluvy vyráží buď ráno před prací, během oběda, nebo po práci a vrací se s 5–15 kilometry v nohách. Jejich ranní výhledy jim může kdekdo závidět. 

 

běhání u Vltavy

Týmový oběd a školení 

V jednotlivých týmech většinou probíhá i pravidelný společný oběd a školení. Jak často – to už si každý teamleader určuje sám. V content týmu se například potkáváme i s kolegy, kteří pracují na dálku či externě. Po obědě se vracíme do kanceláře a následuje školení. Takový společný den si plánujeme jednou za měsíc a nejen, že se všichni mnohem lépe poznáme, ale dozvíme se i něco nového, co následně aplikujeme v praxi.  

 

Vánoční večírek 

Vánoční večírek nahrazuje prosincový teambuilding a oproti němu se sejdeme opravdu všichni včetně home office spolupracovníků. Každý večírek je trochu jiný, vždy ale začíná Honza se svým proslovem o výsledcích za uplynulý rok. Většinou nechybí ani tajný ježíšek – losujeme si osobu, které podle wishlistu kupujeme dárek, hrajeme týmové hry, soutěže a kvízy. Je to dlouhý zábavný večer v krásném prostoru (naposledy jsme ho strávili v Truhlárně Eventroom v Karlíně), kdy máme čas poznat jeden druhého zase o trochu lépe a společně se zasmát.  

 

vánoční večírek 2022

Vítáme každý nápad 

Máme v týmu šikovné kolegy, kteří si ve volném čase střihnou roli na divadelních prknech nebo mají v centru Prahy koncert se svou kapelou, takže se společně potkáváme i při těchto příležitostech. Vítané jsou i další nápady, jak se společně bavit – takže se pak parta nadšenců domluví třeba na víkendovou hru paintballu nebo horolezeckou stěnu

 

Staň se součástí myTimi i ty 

Bavilo by tě pracovat v rostoucí agentuře plné mladých a ambiciózních lidí? Pojď s námi pomáhat firmám maximalizovat rychlost jejich zdravého růstu. Díky tomu roste i hodnota myTimi, a tím pádem i tvoje ohodnocení. U nás získáš zajímavé zkušenosti a budeš mít možnost pracovat pro střední, ale i velké a známé firmy. Pro naše klienty získáváme nové zákazníky pomocí marketingu a obchodu, následně se o ně postaráme díky zákaznické servisu a virtuální asistenci. Do obchodního a content týmu nabíráme nové kolegy neustále, tak nás neváhej kontaktovat. 

 

 

Zlepšete svoji akvizici
ještě dnes

Napište nám a my se vám obratem ozveme.
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
4.9 hodnocení
4.9 hodnocení
Exkluzivní tipy jen pro vás
Přihlaste se k odběru newsletteru a získejte přístup k exkluzivním tipům a novinkám, které na blogu nenajdete.
  • Každou neděli vám pošleme tip z oblasti marketingu, podnikání nebo osobního rozvoje.
  • Každý druhý čtvrtek vás upozorníme na nejzajímavější články na blogu.
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
Byl jste úspěšně přihlášen k odběru
Gratulujeme, nyní odebíráte novinky z myTimi.
icon

Mohlo by vás zajímat

Všechny články >
Timi photo
Jan Skovajsa
CEO
zakladatel, CEO a zároveň jeden z investorů myTimi

Ozveme se vám do 24 hodin

Zpráva
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
4.9 hodnocení

Těšte se na výhody

fajfka
Jste nespokojení? Neplatíte
fajfka
myTimi už využívá více než 9 679 zákazníků
fajfka
Platíte za výsledky a vždy dopředu víte kolik
fajfka
Na projekty nahlížíme z perspektivy majitele firmy