Život v myTimi  |  Přečteno 393 x
6. 3. 2023
Jak trávíme společný čas v myTimi? Aktivity, které vás možná překvapí

Jako rychle rostoucí agentura zabývající se outsourcingem marketingu, obchodu a zákaznického servisu strávíme většinu času u obrazovek počítačů. Náš tým ale tvoří mladí lidé, kteří se chtějí společně bavit. V článku vám proto prozradíme, jak v myTimi utužujeme vztahy v práci i mimo ni.

banner

Pravidelná porada a teambuilding 

Každý měsíc se pravidelně scházíme a rozebíráme měsíční výsledky celé firmy. Zjišťujeme, jak rychle a jakým směrem se posouváme. Honza (CEO) nám na poradách představuje aktuální strategii, novinky a další interní záležitosti. Zároveň má každý teamleader prostor na to, aby zmínil jednoho kolegu ze svého týmu, na kterého je za daný měsíc pyšný. Společně si pak také zopakujeme našich 6 firemních hodnot, které zní: 

 

  • Vzájemný respekt za všech okolností.  
  • Proaktivita interně i vůči zákazníkům.  
  • Pracujeme podle nejlepšího vědomí a svědomí.  
  • Nebojíme se dělat chyby, protože se díky nim učíme. 
  • Loajalita – vůči kolegům, firmě, nadřízeným i zákazníkům.  
  • Pracujeme jen na projektech, které nám dávají smysl

 

Pak se přesouváme na teambuilding. Ten vypadá každý měsíc jinak. Někdy zůstáváme v kancelářích s dobrým jídlem a pitím a hrajeme nejrůznější hry a kvízy – většinou v týmech a s vlastními pravidly, aby to mělo větší grády. Jindy vyrážíme do města na dobrou večeři, bowling, šipky, v létě na „grilovačku“ nebo letní zahrádku. Občas vsadíme na něco akčnějšího – například laser game nebo hop aréna. Vždycky se ale společně pobavíme a utužíme pracovní vztahy – ze kterých se časem stávají silná přátelství. 

 

teambuilding

Marketingová snídaně 

Občas si užíváme i společná rána, která jsou ale více vzdělávací. Přibližně jednou za měsíc se u nás v kancelářích koná marketingová snídaně. Probíhá tak, že jeden z kolegů připraví snídani pro ostatní zúčastněné a vytvoří krátkou prezentaci na nějaké téma z marketingu. Strávíme tak společně příjemný start dne a dozvíme se i něco zajímavého.  

 

marketingová snídaně

Běžecká středa 

V našem týmu vládne heslo „sportem ku zdraví“ a někteří kolegové to berou opravdu vážně. Vymysleli si například běžeckou středu, kdy společně vyběhnou podél Vltavy do okolí. Podle domluvy vyráží buď ráno před prací, během oběda, nebo po práci a vrací se s 5–15 kilometry v nohách. Jejich ranní výhledy jim může kdekdo závidět. 

 

běhání u Vltavy

Týmový oběd a školení 

V jednotlivých týmech většinou probíhá i pravidelný společný oběd a školení. Jak často – to už si každý teamleader určuje sám. V content týmu se například potkáváme i s kolegy, kteří pracují na dálku či externě. Po obědě se vracíme do kanceláře a následuje školení. Takový společný den si plánujeme jednou za měsíc a nejen, že se všichni mnohem lépe poznáme, ale dozvíme se i něco nového, co následně aplikujeme v praxi.  

 

Vánoční večírek 

Vánoční večírek nahrazuje prosincový teambuilding a oproti němu se sejdeme opravdu všichni včetně home office spolupracovníků. Každý večírek je trochu jiný, vždy ale začíná Honza se svým proslovem o výsledcích za uplynulý rok. Většinou nechybí ani tajný ježíšek – losujeme si osobu, které podle wishlistu kupujeme dárek, hrajeme týmové hry, soutěže a kvízy. Je to dlouhý zábavný večer v krásném prostoru (naposledy jsme ho strávili v Truhlárně Eventroom v Karlíně), kdy máme čas poznat jeden druhého zase o trochu lépe a společně se zasmát.  

 

vánoční večírek 2022

Vítáme každý nápad 

Máme v týmu šikovné kolegy, kteří si ve volném čase střihnou roli na divadelních prknech nebo mají v centru Prahy koncert se svou kapelou, takže se společně potkáváme i při těchto příležitostech. Vítané jsou i další nápady, jak se společně bavit – takže se pak parta nadšenců domluví třeba na víkendovou hru paintballu nebo horolezeckou stěnu

 

Staň se součástí myTimi i ty 

Bavilo by tě pracovat v rostoucí agentuře plné mladých a ambiciózních lidí? Pojď s námi pomáhat firmám maximalizovat rychlost jejich zdravého růstu. Díky tomu roste i hodnota myTimi, a tím pádem i tvoje ohodnocení. U nás získáš zajímavé zkušenosti a budeš mít možnost pracovat pro střední, ale i velké a známé firmy. Pro naše klienty získáváme nové zákazníky pomocí marketingu a obchodu, následně se o ně postaráme díky zákaznické servisu a virtuální asistenci. Do obchodního a content týmu nabíráme nové kolegy neustále, tak nás neváhej kontaktovat. 

 

 

Zlepšete svoji akvizici
ještě dnes

Jak si přejete využít svých
300 Kč zdarma?

Napište nám a my se
vám obratem ozveme.
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
4.9 hodnocení
4.9 hodnocení
Exkluzivní tipy jen pro vás
Přihlaste se k odběru newsletteru a získejte přístup k exkluzivním tipům a novinkám, které na blogu nenajdete.
  • Každou neděli vám pošleme tip z oblasti marketingu, podnikání nebo osobního rozvoje.
  • Každý druhý čtvrtek vás upozorníme na nejzajímavější články na blogu.
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
Byl jste úspěšně přihlášen k odběru
Gratulujeme, nyní odebíráte novinky z myTimi.
icon

Mohlo by vás zajímat

Všechny články >
Timi photo
Jan Skovajsa
CEO
zakladatel, CEO a zároveň jeden z investorů myTimi

Napište mi, s čím potřebujete pomoci, a pojďme se sejít

Zpráva
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
4.9 hodnocení

Těšte se na výhody

fajfka
Jste nespokojení? Neplatíte
fajfka
myTimi už využívá více než 9 679 zákazníků
fajfka
Platíte za výsledky a vždy dopředu víte kolik
fajfka
Na projekty nahlížíme z perspektivy majitele firmy