Timi budí pozornost médií – kde o nás psali?

Timiho zákazníci nemusí dělat věci, které je štvou a zdržují. Není divu, že Timi – asistent pro každého – začal přitahovat pozornost známých médií. Kde o nás napsali?

 

Pohled ředitele i samotného Timíka

„V posledních dnech nás zaskočil úkol, kdy jsme měli sehnat 500 větviček kočiček a rozvézt je klientům zákazníka,“ popsala pro Lidovky Timík Ludmila. Chceš se dozvědět, jaké to je plnit na první pohled nesplnitelné úkoly? Nenech si ujít náš skvěle napsaný článek!

Přečíst celý článek >

 

Od testovacího režimu po 50 úkolů denně

Dostali jsme se do hledáčku serveru Tyinternety.cz, který se zaměřuje na aktuální online dění. Náš CEO Honza v článku prozrazuje, co přinesl testovací půlrok a jak nás příjemně překvapila realita. Zároveň se dozvíš, kolik času šetří naši zákazníci.

Přečíst celý článek >

 

Znají nás i na Slovensku

Naše slovenské sousedy zaujal nápad vytvoření Timiho a hlavně jednoduchost jeho používání. Průřez našimi službami a to, jak nás vnímají za hranicemi, se dočteš na portálu Startitup.sk.

Přečíst celý článek >

 

O fenoménu šetření času

"Nevidím důvod, proč bych měl po práci trávit čas tím, že budu vybírat hotel na dovolenou, když to za mě může udělat někdo jiný," řekl CEO Honza. Článek v  Hospodářských novinách stručně vystihuje Timiho podstatu.

Přečíst celý článek >

Abyste mohli používat myTimi naplno, prosím, potvrďte souhlas s našimi pravidly soukromí. Více informací: zdeSouhlasím