Timi radí, jak hledat levné letenky

 

Sehnat letenky levně může být vlastně docela snadné. Přinášíme vám několik tipů, díky kterým hluboko do kapsy nesáhnete. Dokonce vyměníte dlouhé cesty v autobuse s rozlámanými zády za krátký let. A možná to bude levnější! 


Tipy na letenky 

Měsíc
Chcete letenky koupit levně? Pak musíte zvážit, jaký měsíc se za hranice vydáte. Ceny letenek rostou zpravidla během léta. Důvod je jednoduchý. Všichni se chystají na dovolenou. Levné letenky neseženete ani v období Vánoc. Globalizace totiž zapříčinila, že rodiny chtějí navštívit své blízké.

Den
Pokud chcete čerpat co nejméně dovolené a rozhodnete se pro odlet v pátek večer, připravte se, že z vašeho bankovního účtu zmizí více peněz. 

Flexibilita
Jestliže máte možnost flexibility (např. +- 3 dny), pak jste kápli na jeden z tipů, jak hledat levné letenky.

 

Nejlepší vyhledávač letenek

V dnešní době existují specializované vyhledávače, díky kterým se můžeme za hranice České republiky dostat za bezkonkurenční ceny! Snad nejznámnější je Skyscanner, která nabízí levné letenky do více než 6000 destinací od více než 1000 aerolinií včetně těch nízkonákladových. Dalšími známými vyhledávači jsou Letuška, Pelikán.

 

Kam pro tipy na levné letenky?

Kde se ještě dozvíte o levných letenkách? Existuje několik internetových stránek s akčními letenkami, od kterých byste si měli nechat zasílat newsletter. Jaké to jsou?

Cestujlevne.com
Chcete navštívit Kanárské ostrovy za 1 045 Kč? Nebo upřednostňujete Thajsko? Tam se díky této stránce můžete před Vánoci dostat za 10 403 korun. Tak proč se neohřát?

Azair.cz
Zaleťe si do Norimberku za 1 125 korun. Nebo navštivte Mallorcu z Vídně za 511 Kč. Tato společnost je totiž proslulá tím, že kombinuje letenky za nízkou cenu.

Honzovyletenky.cz
Na téhle stránce se poohlížejte po akčních letenkách na eurovíkendy. Zpáteční letenka do Severního Irska za méně než 2 000 korun? A co Portugalsko ještě o tisícovku levněji? 

Zaletsi.cz
Na konci října se na těchto stránkách objevila zajímavá nabídka. USA i Kanada z Berlína za pouhých 5 738 korun. Těžké uvěřit, že?

 

Timi, rádce při cestování

Nebudeme vám lhát. Najít nejlevnější letenky občas zabere plno času. Obzvlášť v okamžiku, kdy s tím nemáte příliš zkušeností. Hledat levné letenky je Timiho denní chléb. Tak proč nenechat starosti na něm a neužít si chvíle s rodinou a přáteli? Díky Timimu si můžete dopřát dovolenou na míru a nemusíte si dělat starosti se zařizováním. Od nás dostanete plán trasy, tipy na neznámá místa a nebo na restaurace, ve kterých si opravdu pochutnáte. Většinu míst jsme totiž sami navštívili a tak víme, o čem mluvíme. 

My plánujeme, vy cestujete! 

Líbil se vám článek?
Pošlete jej svým přátelům

Chcete zadat úkol, nebo se na něco zeptat?

Vyplňte rychlý formulář a Timíci se vám během pár minut ozvou ve všední dny od 9 do 17 hodin
Jméno a příjmení nesmí být prázdné
Telefon nesmí být prázdné
E-mail musí být ve správném formátu
Zpráva nesmí být prázdné

Timi

Timi je osobní pomocník, se kterým ušetříte čas a pustíte starosti z hlavy
Vyzkoušejte zdarma

Registrace

Registrujte se

Výhody registrace
  • 300 Kč zdarma na vaše první úkoly
  • 200 Kč za doporučení Timiho přátelům
  • Přehled o realizovaných úkolech
  • O ceně úkolů rozhodujete vy - vždy zaplatíte jen tolik, kolik uznáte za vhodné
  • Lépe vás poznáme - zadávání úkolů bude snadnější a jejich plnění rychlejší