Život v myTimi  |  Přečteno 722 x
28. 2. 2023

Deloitte Fast 50 řadí myTimi mezi nejúspěšnější české firmy

Společnost Deloitte se zabývá finančním a právním poradenstvím. Více než 20 let také sleduje vývoj technologických firem na českém, středoevropském a východoevropském trhu a v prestižní soutěži Deloitte Technology Fast 50 oceňuje nejrychleji rostoucí startupy a společnosti. V loňském ročníku se na výsledkové listině Deloitte objevila i naše agentura.

banner

Deloitte Technology Fast 50 

Deloitte Fast 50 je každoroční žebříček nejrychleji rostoucích firem ve střední a východní Evropě. Aby mohla být firma vůbec společností Deloitte evaluována, musí dosáhnout její provozní výnosy v posledních třech letech nejméně 50 000 €, v běžném roce pak nejméně 100 000 €. Deloitte Fast 50 tedy hodnotí růst tržeb společností za posledních pět let a umožňuje získat přehled o dynamicky se rozvíjejících (nejen) technologických firem v mnoha tržních oblastech. 

V rámci Deloitte Technology Fast 50 se tedy oceňují nejrychleji rostoucí společnosti z různých sektorů, a to včetně telekomunikací, softwaru a hardwaru, biotechnologií a dalších oblastí. Cílem soutěže je identifikovat inovativní a perspektivní společnosti, které mají potenciál růst i do budoucna

Deloitte Technology Fast 50 navíc poskytuje možnost firmám prezentovat projekty a získat pozornost investorů. Žebříček se stal důležitým ukazatelem nejen v oblasti technologií ve střední a východní Evropě a je pravidelně sledovaný investory, samotnými společnostmi, ale i širokou veřejností. 

 

myTimi mezi top 50 českými firmami 

V listopadu roku 2022 společnost Deloitte vyhlásila výsledky 23. ročníku soutěže. Jsme hrdí, že se myTimi mezi nejúspěšnějšími českými firmami umístilo na skvělém 22. místě, a to s meziročním růstem o 465 %.   

S výsledkem jsme spokojení, rosteme dál a všechny prostředky reinvestujeme do dalšího růstu,“ říká náš CEO Honza Skovajsa. Ocenění ostatně myTimi získalo právě díky investicím do lidských zdrojů a akvizici nových klientů. myTimi roste rychlým tempem i za současné neutěšené ekonomické situace, což dokládají nejen naše nové reprezentativní prostory, ale především výsledná čísla za uplynulý kalendářní rok:  

 

  • 129 významných B2B klientů,  
  • obrat čistě v dodaných službách ve výši 27 milionů Kč,  
  • zisk ve výši 6 milionů Kč,  
  • celkový meziroční růst o 50 %.  

 

Firmy z ČR jsou nejen relevantním hráčem v mezinárodním prostředí, ale dokonce i jedním z leaderů technologického rozvoje. Už jen široké spektrum oblastí, kterým se oceněné firmy věnují, jasně ukazuje, že potenciál českých technologických firem nemá hranic. A my máme radost, že můžeme zviditelnit jejich úspěch,“ dodává k výsledkům třiadvacátého ročníků Kateřina Novotná, vedoucí programu Deloitte Technology Fast 50 CZ. 

 

 

Zlepšete svoji akvizici
ještě dnes

Napište nám a my se vám obratem ozveme.
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
4.9 hodnocení
4.9 hodnocení
Exkluzivní tipy jen pro vás
Přihlaste se k odběru newsletteru a získejte přístup k exkluzivním tipům a novinkám, které na blogu nenajdete.
  • Každou neděli vám pošleme tip z oblasti marketingu, podnikání nebo osobního rozvoje.
  • Každý druhý čtvrtek vás upozorníme na nejzajímavější články na blogu.
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
Byl jste úspěšně přihlášen k odběru
Gratulujeme, nyní odebíráte novinky z myTimi.
icon

Mohlo by vás zajímat

Všechny články >
Timi photo
Jan Skovajsa
CEO
zakladatel, CEO a zároveň jeden z investorů myTimi

Ozveme se vám do 24 hodin

Zpráva
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
4.9 hodnocení

Těšte se na výhody

fajfka
Víme, jak růst
fajfka
myTimi už využívá více než 9 679 zákazníků
fajfka
Platíte za výsledky a vždy dopředu víte kolik
fajfka
Na projekty nahlížíme z perspektivy majitele firmy