Život v myTimi  |  Přečteno 370 x
28. 2. 2023
Deloitte Fast 50 řadí myTimi mezi nejúspěšnější české firmy

Společnost Deloitte se zabývá finančním a právním poradenstvím. Více než 20 let také sleduje vývoj technologických firem na českém, středoevropském a východoevropském trhu a v prestižní soutěži Deloitte Technology Fast 50 oceňuje nejrychleji rostoucí startupy a společnosti. V loňském ročníku se na výsledkové listině Deloitte objevila i naše agentura.

banner

Deloitte Technology Fast 50 

Deloitte Fast 50 je každoroční žebříček nejrychleji rostoucích firem ve střední a východní Evropě. Aby mohla být firma vůbec společností Deloitte evaluována, musí dosáhnout její provozní výnosy v posledních třech letech nejméně 50 000 €, v běžném roce pak nejméně 100 000 €. Deloitte Fast 50 tedy hodnotí růst tržeb společností za posledních pět let a umožňuje získat přehled o dynamicky se rozvíjejících (nejen) technologických firem v mnoha tržních oblastech. 

V rámci Deloitte Technology Fast 50 se tedy oceňují nejrychleji rostoucí společnosti z různých sektorů, a to včetně telekomunikací, softwaru a hardwaru, biotechnologií a dalších oblastí. Cílem soutěže je identifikovat inovativní a perspektivní společnosti, které mají potenciál růst i do budoucna

Deloitte Technology Fast 50 navíc poskytuje možnost firmám prezentovat projekty a získat pozornost investorů. Žebříček se stal důležitým ukazatelem nejen v oblasti technologií ve střední a východní Evropě a je pravidelně sledovaný investory, samotnými společnostmi, ale i širokou veřejností. 

 

myTimi mezi top 50 českými firmami 

V listopadu roku 2022 společnost Deloitte vyhlásila výsledky 23. ročníku soutěže. Jsme hrdí, že se myTimi mezi nejúspěšnějšími českými firmami umístilo na skvělém 22. místě, a to s meziročním růstem o 465 %.   

S výsledkem jsme spokojení, rosteme dál a všechny prostředky reinvestujeme do dalšího růstu,“ říká náš CEO Honza Skovajsa. Ocenění ostatně myTimi získalo právě díky investicím do lidských zdrojů a akvizici nových klientů. myTimi roste rychlým tempem i za současné neutěšené ekonomické situace, což dokládají nejen naše nové reprezentativní prostory, ale především výsledná čísla za uplynulý kalendářní rok:  

 

  • 129 významných B2B klientů,  
  • obrat čistě v dodaných službách ve výši 27 milionů Kč,  
  • zisk ve výši 6 milionů Kč,  
  • celkový meziroční růst o 50 %.  

 

Firmy z ČR jsou nejen relevantním hráčem v mezinárodním prostředí, ale dokonce i jedním z leaderů technologického rozvoje. Už jen široké spektrum oblastí, kterým se oceněné firmy věnují, jasně ukazuje, že potenciál českých technologických firem nemá hranic. A my máme radost, že můžeme zviditelnit jejich úspěch,“ dodává k výsledkům třiadvacátého ročníků Kateřina Novotná, vedoucí programu Deloitte Technology Fast 50 CZ. 

 

 

Zlepšete svoji akvizici
ještě dnes

Jak si přejete využít svých
300 Kč zdarma?

Napište nám a my se
vám obratem ozveme.
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
4.9 hodnocení
4.9 hodnocení
Exkluzivní tipy jen pro vás
Přihlaste se k odběru newsletteru a získejte přístup k exkluzivním tipům a novinkám, které na blogu nenajdete.
  • Každou neděli vám pošleme tip z oblasti marketingu, podnikání nebo osobního rozvoje.
  • Každý druhý čtvrtek vás upozorníme na nejzajímavější články na blogu.
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
Byl jste úspěšně přihlášen k odběru
Gratulujeme, nyní odebíráte novinky z myTimi.
icon

Mohlo by vás zajímat

Všechny články >
Timi photo
Jan Skovajsa
CEO
zakladatel, CEO a zároveň jeden z investorů myTimi

Napište mi, s čím potřebujete pomoci, a pojďme se sejít

Zpráva
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
4.9 hodnocení

Těšte se na výhody

fajfka
Jste nespokojení? Neplatíte
fajfka
myTimi už využívá více než 9 679 zákazníků
fajfka
Platíte za výsledky a vždy dopředu víte kolik
fajfka
Na projekty nahlížíme z perspektivy majitele firmy