Inspirace  |  Přečteno 1218 x
16. 1. 2019
Tipy na dárky k Valentýnu

Den svatého Valentýna už opět klepe na dveře. Vážně je to už rok? Timi vám přináší tipy na dárky. Klasikou nic nezkazíte, pokud jste ale spíše akční a dynamický pár, zasloužíte si něco jiného. Co udělá protějšku radost? Jak si jemně okořenit vztah? A co dělat, pokud máte omezený rozpočet, přesto ale chcete vykouzlit úsměv na tváři své drahé polovičky?

 

 

Jiný kraj, jiný mrav

Kdybyste byli muži žijícími v Koreji nebo Japonsku, pravděpodobně byste se na Den svatého Valentýna těšili podstatně více. Ženy v těchto zemích každoročně obdarovávají své mužské protějšky. Zastrašili jsme vás? Dámy, nebojte se! Vy byste se v těchto extrémně vyvinutých zemích dočkali Valentýna o měsíc později, v tzv. White day. Ať už žijete v Koreji, Japonsku nebo v Čechách, přinášíme vám několik tipů na dárky k Valentýnu.

 

Bonboniéra a kytice aneb Stará klasika 

Myslíte si, že bonboniéra a kytice jsou dárky pouze pro ženy? Pche, nenechte se mýlit! Nesdílíte náš názor? Kolik mužů vám na otázku “Miláčku, chceš kousek čokolády?” odpovědělo: “Lásko, to snad nemyslíš vážně! Ty jsi nepamatuješ, že držím dietu? Chceš, abych to půl kilo získal zase zpět?”. 

Zkuste se jen vyvarovat faux pas, které je typické pro Homera Simpsona. Když k Valentýnu či výročí darujete protějšku bonboniéru ve tvaru srdce s jmenovkou, ujistěte se, že z ní půlka záhadně nezmizela. A pokud má vaše drahá polovička alergii na ořechy, zkuste se vyhnout lískáčům v čokoládě.

Bonboniéra a kytice jsou prostě stará dobrá klasika. V dnešní době existují kytice také pro muže. A že je z čeho vybírat: klobásové, salámové, zeleninové (ty jsou speciálně pro dietáře z minulého odstavce) nebo velmi oblíbené pivní a obecně alkoholové. Především ženy pak potěší doručení květin přímo ke dveřím. Ušetříte navíc i plno času, neboť všechny kytice lze koupit on-line.

 

Zážitek k nezaplacení

Těžko najdete odpůrce zážitkových akcí. Výběr je totiž tak velký, že si s velkou pravděpodobností každý najde to své. Milujete bohatá jídla, plná kvalitních surovin a barev? Jedním řešením se můžete zbavit hned 2 starostí. Darujte protějšku degustační menu pro dva. Nejen, že ji/ho potěšíte, ale navíc naplníte také své břicho např. pokrmem Cha-Zu-Rha. O barvy, kvalitní suroviny a zážitek se přitom bát rozhodně nemusíte. Rolka s kuřetem a banánem, vietnamské bylinky, smažená cibule, ledový salát, karotkovo-koriandrová omáčka udělá své!

Chcete se aktivitám vyhnout, ale zároveň lásku svého života potěšit? Pak darujte zážitek ve formě voucheru pouze pro jednoho. Na protějšek zapůsobíte klasickou masáží, ale i méně tradiční medovou masáží či bahenními zábaly z mrtvého moře. Jste spíše akční a dynamický typ? Pak darujte dárkový poukaz do školy smyku, na indoor skydiving nebo indoor surfing.

 

Sex prodává

Víme, že se jedná o ožehavé a intimní téma, nicméně by o svátku tohoto typu mělo také přijít na řadu. V poslední době se staly valentýnskými favority deskové erotické hry, sexuální pomůcky a různé kostýmy, převleky a masky. Nezáleží přitom vůbec na tom, zda jste partnera či partnerku potkali nedávno, nebo jste spolu věčnost. Zpestřit váš vztah si můžete přece kdykoliv (nepleťte si se slovem kdekoliv)...

 

Více peněz neznamená větší radost

Předchozí dárky vás mohou v některých případech přijít velmi draho. Pokud je váš rozpočet omezený a vy si stejně přejete Den svatého Valentýna oslavit naplno, minulý rok jsme vám přinesli 7 tipů, jak překvapit svou polovičku. Za velkou část z těchto originálních dárků nemusíte utratit ani korunu a stejně mu/jí vykouzlíte na tváři větší úsměv, než jste u něj/ní mohli za poslední měsíce vidět.

 

myTimi vám zachrání manželství

Říkala vám přítelkyně už minimálně pětkrát, že byste konečně mohli něco dělat s tím ucpaným odpadem v kuchyni? Nebo se vám nechce zašívat přítelovy roztrhané, přesto jeho oblíbené, kalhoty? Jen stěží hledáte čas pro své děti i pro sebe navzájem? Darujte dárkový voucher myTimi, zbavte se otravných úkolů a najděte si v tento den lásky čas na ty druhé

Nám už nezbývá nic jiného, než vám popřát krásného a láskyplného Valentýna!

Zlepšete svoji akvizici
ještě dnes

Jak si přejete využít svých
300 Kč zdarma?

Napište nám a my se
vám obratem ozveme.
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
4.9 hodnocení
4.9 hodnocení
Exkluzivní tipy jen pro vás
Přihlaste se k odběru newsletteru a získejte přístup k exkluzivním tipům a novinkám, které na blogu nenajdete.
  • Každou neděli vám pošleme tip z oblasti marketingu, podnikání nebo osobního rozvoje.
  • Každý druhý čtvrtek vás upozorníme na nejzajímavější články na blogu.
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
Byl jste úspěšně přihlášen k odběru
Gratulujeme, nyní odebíráte novinky z myTimi.
icon

Mohlo by vás zajímat

Všechny články >
Timi photo
Jan Skovajsa
CEO
zakladatel, CEO a zároveň jeden z investorů myTimi

Napište mi, s čím potřebujete pomoci, a pojďme se sejít

Zpráva
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
4.9 hodnocení

Těšte se na výhody

fajfka
Jste nespokojení? Neplatíte
fajfka
myTimi už využívá více než 9 679 zákazníků
fajfka
Platíte za výsledky a vždy dopředu víte kolik
fajfka
Na projekty nahlížíme z perspektivy majitele firmy