Inspirace  |  Přečteno 666 x
Projekt BezPrace.cz pomáhá najít cestu z nezaměstnanosti

Ačkoliv se současná vládní opatření proti šíření koronaviru začínají postupně rozvolňovat a vidina návratu do „normálu” je už na obzoru, je mezi námi spousta lidí, jimž nynější situace způsobila podstatně závažnější obtíže, než je nošení roušek. Konkrétně teď mluvíme o všech, kteří se kvůli těmto nepředvídatelným okolnostem ocitli bez práce. Proto máme obrovskou radost, že se můžeme spolu se společnostmi StartupJobs a Miton podílet na projektu BezPrace.cz, který si dal za cíl právě těmto lidem pomoci. Pojďte se s námi kouknout, jak tato pomoc funguje.

 

 

Jak napsat životopis: Je to výzva!

Víte, že více než 75 % zaslaných životopisů končí odmítnutím, aniž by daly svému autorovi šanci vylepšit skóre u osobního pohovoru? Přesto až 60 % lidí nevěnuje dostatečný čas tvorbě životopisu nebo neví, jak má vlastně dobrý životopis vypadat. Při jeho tvorbě na nás totiž čeká hned řada nástrah.

Přední personalisté přiznávají, že mezi důvody k zamítnutí životopisu může patřit například jeho nevhodná délka, vynechání důležité položky, ale i neprofesionální e-mailová adresa. Častým nedostatkem bývá také fakt, že pod precizně a trochu neprůhledně pojmenovanou pozicí chybí popis náplně práce a nikdo se tak ani nedozví, co uchazeč vlastně dělal.

K vytvoření dobrého prvního dojmu zkrátka nestačí stáhnout první dostupný vzor životopisu na internetu, který v deseti minutách vyplníme a rozešleme. Naopak, tvorba životopisu dokáže být občas věda.
A právě tady přichází vhodná chvíle pro projekt BezPráce.cz. Přední HR specialisté se rozhodli vyrazit lidem bez práce na pomoc a přiložit ruku k dílu.

 

Napište ten nejlepší životopis pod taktovkou profesionálů

Všem, kteří se vlivem nedávných událostí nečekaně ocitli na trhu práce, nabízí BezPrace.cz unikátní příležitost zvýšit svoje šance na brzké navrácení do pracovního procesu. Návštěvníci webu sem mohou vložit svůj profesní životopis, který bude poté zanalyzován HR profesionály. Ti ke každému zaslanému CV poskytnou užitečnou zpětnou vazbu spolu s tipy pro jeho vylepšení. Výsledné CV  je pak možné na stejném webu rovnou zveřejnit a použít při hledání práce – stačí jednoduše zaslat odkaz potenciálnímu zaměstnavateli.
 
Zní to jako něco, co právě teď oceníte vy nebo někdo ve vašem okolí? Pak se koukněte na stránky projektu, projekt už začíná!

 

Timi tip: Jaká je budoucnost práce? Podle všeho více home office a outsourcing. Ať už hledáte zaměstnání nebo zaměstnance, koukněte se, jak funguje virtuální asistence a co všechno lze již outsourcovat.

Získejte virtuálního
asistenta ještě dnes

Jak si přejete využít svých
300 Kč zdarma?

Napište nám a my se
vám obratem ozveme.
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
4.9 hodnocení
4.9 hodnocení
Exkluzivní tipy jen pro vás
Přihlaste se k odběru newsletteru a získejte přístup k exkluzivním tipům a novinkám, které na blogu nenajdete.
  • Každou neděli vám pošleme tip z oblasti marketingu, podnikání nebo osobního rozvoje.
  • Každý druhý čtvrtek vás upozorníme na nejzajímavější články na blogu.
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
Byl jste úspěšně přihlášen k odběru
Gratulujeme, nyní odebíráte novinky z myTimi.
icon

Mohlo by vás zajímat

Všechny články >
Timi photo
Jan Skovajsa
CEO
zakladatel, CEO a zároveň jeden z investorů myTimi

Napište mi, s čím potřebujete pomoci, a pojďme se sejít

Zpráva
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
4.9 hodnocení

Těšte se na výhody

fajfka
Jste nespokojení? Neplatíte
fajfka
myTimi už využívá více než 9 679 zákazníků
fajfka
Platíte za výsledky a vždy dopředu víte kolik
fajfka
Na projekty nahlížíme z perspektivy majitele firmy