Inspirace  |  Přečteno 1269 x
20. 10. 2018
5 věcí, kterých se u Timiho obáváte, ale nemusíte

 

Ještě stále se odhodláváte vyzkoušet služby virtuálního asistenta, kurýra a rádce při cestování Timiho? Nemáte se čeho bát. Vyřešili jsme pro téměř 1 tisíc uživatelů skoro 4 tisíce úkolů. To znamená jediné. Naši zákazníci se k nám vracejí. Připravili jsme pro vás seznam 5 věcí, kterých se nejčastěji obáváte, i když nemusíte.

 

1. Nespokojenost se splněním úkolu

Už od našeho založení se řídíme základním pravidlem zákaznického servisu. Pokud s výsledkem nejste spokojeni, což se stává opravdu jen výjimečně, za úkol nezaplatíte ani korunu. Spokojený zákazník je pro nás vše.

 

2. Úkol nad naše síly

Timi zvládá dokonce i ty nejnáročnější úkoly. Jeden (z doslova) nejtěžších úkolů byl přenést 32 kg dřevěných prken. Nevadí nám, že na naše bedra nakládáte těžká břímě, občas ale přece jen jejich tíhu neuneseme. Někdy to ani není naše vina. Třeba občanku si musíte na úřadě vyzvednout osobně. 

V takových případech ale od nás pokaždé obdržíte rychlou odpověď, ke které se snažíme navhrnout i náhradní řešení. Ale nemusíte se bát, to se stává jen výjimečně!

 

3. Maximální diskrétnost

Ptáte se sami sebe, jak s informacemi o vaší osobě naložíme? Vaše důvěra v Timiho je pro nás to nejdůležitější. I z toho důvodu každý zaměstnanec podepisuje NDA (non-disclosure agreement), tedy dohodu o mlčenlivosti. S vašimi údaji nakládáme s maximální diskrétností a jsou u nás v bezpečí více, než v jakémkoliv trezoru na světě.

 

4. Reklamace mrknutím oka

Reklamační formuláře a lhůty jsou pro Timiho výrazy zcela neznámé. Tyto dvě slova pro něj zní dokonce urážlivě. Reklamaci vyřídíme téměř mrknutím oka a rozhodně nepožadujeme vyplnění jakýchkoliv formulářů. Timimu prostě jen řeknete, co se vám nelíbilo. 

Naštěstí vám odpadají starosti, které reklamačním procesem mohou vzniknout. Nevýhodou ale je, že u nás neexistují dlouhé fronty, ve kterých byste se setkali s protějškem svých snů. 

 

5. Timi na sebe bere plnou odpovědnost

Pochybyli jsme? To se nám nestává často, konkrétně méně než v 1 % úkolů. Pokud se ale něco takového stane, rozhodně se nebudeme chtít vyvléknout ze zodpovědnosti. Timi si umí chyby přiznat a vy za ně nikdy nebudete platit, spíš naopak. Dostanete úkol zdarma!

 

Důležitý je pro nás dvojitý úsměv :-) :-)

Do každého úkolu vkládáme spoustu lásky a energie. Vše děláme proto, že věříme ve smysluplnost naší práce. V okamžiku, kdy Timi úkol splní, musí být obě strany tak spokojené, že na jejich tvářích vyvstane úsměv. Jinak to nemá smysl dělat! 

Zlepšete svoji akvizici
ještě dnes

Jak si přejete využít svých
300 Kč zdarma?

Napište nám a my se
vám obratem ozveme.
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
4.9 hodnocení
4.9 hodnocení
Exkluzivní tipy jen pro vás
Přihlaste se k odběru newsletteru a získejte přístup k exkluzivním tipům a novinkám, které na blogu nenajdete.
  • Každou neděli vám pošleme tip z oblasti marketingu, podnikání nebo osobního rozvoje.
  • Každý druhý čtvrtek vás upozorníme na nejzajímavější články na blogu.
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
Byl jste úspěšně přihlášen k odběru
Gratulujeme, nyní odebíráte novinky z myTimi.
icon

Mohlo by vás zajímat

Všechny články >
Timi photo
Jan Skovajsa
CEO
zakladatel, CEO a zároveň jeden z investorů myTimi

Napište mi, s čím potřebujete pomoci, a pojďme se sejít

Zpráva
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
4.9 hodnocení

Těšte se na výhody

fajfka
Jste nespokojení? Neplatíte
fajfka
myTimi už využívá více než 9 679 zákazníků
fajfka
Platíte za výsledky a vždy dopředu víte kolik
fajfka
Na projekty nahlížíme z perspektivy majitele firmy