Případové studie  |  Přečteno 4883 x
30. 4. 2019

Jaké je nejlepší divadlo v Praze aneb Pokud chcete lístek, připravte se na boj!

 

Prkna, jež znamenají svět. Existují taková, kde si milovníci divadel jen ztěží přijdou na své. Do kterých pražských divadel je třeba o lístky bojovat? Co kromě silných nervů potřebujete? Vytvořili jsme pro vás žebříček divadel, do kterých je téměř nemožné získat lístky.

 

1. Dejvické divadlo: nejdřív kupte stan, pak až lístek!

Jednoznačné prvenství v našem žebříčku si zasluhuje Dejvické divadlo. Můžeme potvrdit fámy, že se jedná o jedno z nejvyhledávanějších a nejnavštěvovanějších českých divadel. Online předprodej ani nemá smysl zkoušet a odvážní jedinci před divadlem dokonce stanují

Někteří fanoušci jsou tak vděční alespoň za to, že vznikly televizní seriály, ve kterých hraje velká část souboru Dejvického divadla. Posledním takovým je šestidílný televizní komediální seriál pro Českou televizi Zkáza Dejvického divadla

 

2. Divadlo Viola: zahoďte podpatky, nazujte si pohodlné boty!

Pokud chcete lístky do Divadla Viola, které v roce 1965 navštěvoval i americký básník Allen Ginsberg, připravte se, že budete stát několikahodinovou frontu. Podpatky vyměňte raději za pohodlné tenisky, po cestě si kupte něco ke svačině a v drogerii si pořiďte 4vrstvé kapesníčky, protože někdy na vás lístky stejně nezůstanou. Divadlo Viola od nás získává druhé místo!

 

3. Divadlo Járy Cimrmana

Jára Cimrman, nositel titulu Největší Čech z roku 2005, je bezesporu český fenomén. Pokud chcete lístky do Žižkovského divadla Járy Cimrmana sehnat z pohodlí domova, musíme vás zklamat. Tady mají jenom online předprodej a webové stránky jsou paradoxně přetížené a neustále padají. Za to si v našem žebříčku zasloužil poslední místo na stupínku “vítězů”.

 

4. Divadlo Kampa: spokojte se s knihou spíše než s představením!

Čtvrté místo zná vítěze. Osobní svobodu skrze moudrost starých Toltéků hledejte spíše v knize Dona Miguela Ruize, než v divadelním představení Čtyři dohody v Divadle Kampa. Na hru se totiž termíny nevypisují pravidelně, takže můžete přinejlepším jen tipovat, kdy se prodej spustí. 

Lístky jsou běžně do dvou hodin vyprodané, takže jestli jste dokázali odhadnout datum, pak si po cestě v trafice rovnou vsaďte Sportku. 

 

myTimi se hlásí do služby

My v myTimi vyřešíme věci, které vás štvou. Věnujte čas tomu, co vás baví! Chcete s rodinou, přáteli a nebo sami navštívit Dejvické divadlo, Divadlo Viola, Divadlo Járy Cimrmana nebo Divadlo Kampa a nemáte čas sedět několik hodin u počítače nebo stát ve frontě? myTimi se bude snažit ze všech sil, aby pro vás lístky ukořistil, stejně jako se mu to povedlo už u stovek jiných lístků. 

Nebo se trápíte s něčím jiným? Vyřídíme za vás reklamaci, rezervaci restaurace či ubytování, komunikujeme s úřady a dodavateli nebo za vás vyhledáme a nakoupíme letenky. A to zdaleka není vše, co pro vás myTimi může udělat.

Vyzkoušejte nás s kreditem ZDARMA! 
 

Zlepšete svoji akvizici
ještě dnes

Napište nám a my se vám obratem ozveme.
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
4.9 hodnocení
4.9 hodnocení
Exkluzivní tipy jen pro vás
Přihlaste se k odběru newsletteru a získejte přístup k exkluzivním tipům a novinkám, které na blogu nenajdete.
  • Každou neděli vám pošleme tip z oblasti marketingu, podnikání nebo osobního rozvoje.
  • Každý druhý čtvrtek vás upozorníme na nejzajímavější články na blogu.
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
Byl jste úspěšně přihlášen k odběru
Gratulujeme, nyní odebíráte novinky z myTimi.
icon

Mohlo by vás zajímat

Všechny články >
Timi photo
Jan Skovajsa
CEO
zakladatel, CEO a zároveň jeden z investorů myTimi

Ozveme se vám do 24 hodin

Zpráva
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
4.9 hodnocení

Těšte se na výhody

fajfka
Víme, jak růst
fajfka
myTimi už využívá více než 9 679 zákazníků
fajfka
Platíte za výsledky a vždy dopředu víte kolik
fajfka
Na projekty nahlížíme z perspektivy majitele firmy