Inspirace  |  Přečteno 8468 x
5 to-do aplikací ZDARMA, se kterými vaše produktivita práce už jen poroste!

Už se nezvládáte orientovat ve vašich úkolech, jste vytíženi víc, než je zdrávo a máte starostí nad hlavu? Místo toho, aby vaše produktivita práce rostla, naopak prokrastinujete? Představujeme 5 to-do list aplikací, které vás nebudou stát ani korunu a díky kterým nebudete zavaleni úkoly.

 

 

Produktivita práce aneb Nestíhám, nestačím...

Ubíhá hodina za hodinou, vracíte se od úkolu k úkolu a už jste si uvědomili, že za současných podmínek nemůžete pracovat nebo se naplno věnovat rodině? Zdá se vám, že pracujete neefektivně nebo prostě jen doma nestíháte vše, co je třeba? V dnešním chaotickém světě by vám to nikdo neměl zazlívat.

Co když si stačí vytvořit nový zvyk, který vám pomůže výrazně zlepšit kvalitu vašeho života a nestojí vás přitom ani korunu? Zapomeňme na vteřinu na anglické moderní termíny jako je time management a řekněme si to úplně jednoduše: za vším stojí PLÁNOVÁNÍ!

 

5 výhod, které plynou z plánování

Někteří z nás se pro TO narodili, jiní se to stále učí. Důsledky efektivního plánování mohou být přitom dalekosáhlé. Výhod plánování je bezesporu mnoho, jaké to například jsou?

 

 1. Lépe kontrolujete svůj osobní i pracovní život.
 2. Jste motivovanější, neztrácíte energii a zápal pro věc.
 3. Jste produktivnější při plnění krátkodobých i dlouhodobých cílů a méně nesoustředění či rozhození.
 4. Dokážete snáze posoudit, na jaké činnosti vynakládáte přemrštěné množství energie, času a někdy i pěnez.
 5. Postupem času začnete být, díky prioritizaci, mistrem zásadních rozhodnutí.  

 

Jak si cíle stanovit, ale zejména jich dosáhnout? V tom vám pomohou to-do listy!

 

 

5 to-do listů, které vás zbaví úkolů

Plánování vám nikdy nic neříkalo, či vlastníte diář, který většinou někde zapomenete? Nebo máte jen dojem, že papírovým diářům odzvonilo a nastal čas je vyměnit za nadupanou aplikaci?

Pokud od nás očekáváte, že vám doporučíme nejlepší to-do list na světě, pak se mýlíte. Každému vyhovuje něco jiného a my se neodvažujeme říct, jaká z pěti appek seřazených podle abecedy je ta pravá. Všechny jsou na trhu už dlouho, vývojáři odstranili většinu nedostatků a dennodenně pracují na tom, aby aplikace byly uživatelsky co nejpřívětivější.

Místo jednoho konkrétního úkolovníku pro plánování vám jich přinášíme pět a to včetně přehledu hodnocení z Apple Store a Google Play Store. To je přeci jen větší a objektivnější vzorek.

 

1. Any.Do

V Any.do najdete kromě to-do listu také kalendář, nákupní seznam, jiná připomenutí a denní “úkolníček”. Přístup k aplikaci máte navíc z mobilu, notebooku, stolního počítače, tabletu a dokonce i z chytrých hodinek. Synchronizace je samozřejmostí.

Apple Store: 4,8 z 5 (179 hodnocení)
Google Play Store: 4,5 z 5 (328 971 hodnocení)

 

2. Evernote

Psaní poznámek a jejich kategorizace či přikládání příloh nebylo nikdy jednodušší. Do Evernote můžete skenovat své dokumenty a pokud vám chybí papírový diář, budete mít radost z toho, že tahle aplikace umí číst váš rukopis. Těšit se můžete ze synchronizace napříč různými zařízení.

Apple Store: 4,4 z 5 (219 hodnocení)
Google Play Store: 4,1 z 5 (1 520 565 hodnocení)

 

3. Google Keep

Ani Google na sebe nenechal dlouho čekat a v roce 2013 přišel s Google Keep. Vytvářet, upravovat, uspořádavat, vyhledávat a sdílet poznámky, připomenutí i seznamy tak můžete i v rámci vašeho Google účtu.

Apple Store: 4,2 z 5 (37 hodnocení)
Google Play Store: 4,4 z 5 (823 882 hodnocení)


4. Todoist

Zmapujte projekty a cíle, barevně si zvýrazněte, co je důležité a měřte vaše úspěchy (za splněné úkoly totiž získáte v aplikaci body a dosahujete různých úrovní/levelů). O synchronizaci a dostupnost pro iOS, Android, macOS, Windows a podobně snad již ani nemusíme psát.

Apple Store: 4,9 z 5 (426 hodnocení)
Google Play Store: 4,7 z 5 (179 950 hodnocení)

 

5. Wunderlist

Uspořádat a sdílet úkoly, pracovní záležitosti či seznam nákupů nebo filmů můžete díky aplikaci Wunderlist. Samozřejmostí jsou připomenutí, synchronizace napříč zařízeními i dostupnost. Nehraje přitom roli, zda chcete sdílet seznamy či práci na projektu s kolegy, přáteli či rodinou.

Apple Store: 4,7 z 5 (490 hodnocení)
Google Play Store: 4,7 z 5 (455 943 hodnocení)


Je jen na vás, zda vám aplikace bude sloužit jako seznam úkolů pro nevěstu, nákupní list nebo úkolníček do práce. Stáhli jste si jednu z pěti výše zmíněných aplikací a nebyli jste spokojeni? To-do listy hned nezatracujte a zkuste na okamžik používat jinou appku.

 

Existuje úkol, kterého se potřebujete zbavit?

Lámete si hlavu s tím, jak se zbavit nudného nebo otravného úkolu, který ve vašem to-do listu už nějakou chvilku “visí”? Je něco nad vaše síly a potřebujete pomoc? Služba myTimi, virtuální asistent, vám pomůže kdykoliv a s čímkoliv!

 

 • Nechcete ztrácet čas na úřadě?
 • Potřebujete kvalitní rešerše či průzkum?
 • Nevíte si rady s grafikou?
 • Lámete si hlavu nad tím, kde sehnat obchod a jak na nový lead?
 • Toužíte po dovolené snů?
 • A nebo rozjíždíte podnikání a sami na vše nestačíte?!

 

Zadejte nám svůj první úkol a při registraci získejte kredit v hodnotě 300 Kč ZDARMA. Díky našemu průvodci zadání úkolem a dalšími formalitami vám to navíc zabere pár vteřin.

 

Získejte virtuálního
asistenta ještě dnes

Jak si přejete využít svých
300 Kč zdarma?

Napište nám a my se
vám obratem ozveme.
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
4.9 hodnocení
4.9 hodnocení

Mohlo by vás zajímat

Všechny články >
Timi photo
Jan Skovajsa
CEO
zakladatel, CEO a zároveň jeden z investorů myTimi

Napište mi, s čím potřebujete pomoci, a pojďme se sejít

Zpráva
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
4.9 hodnocení

Těšte se na výhody

fajfka
Jste nespokojení? Neplatíte
fajfka
myTimi už využívá více než 9 679 zákazníků
fajfka
Platíte za výsledky a vždy dopředu víte kolik
fajfka
Na projekty nahlížíme z perspektivy majitele firmy
Abyste mohli používat myTimi naplno, prosím, potvrďte souhlas s našimi pravidly soukromí. Více informací: zdeSouhlasím