Přečteš-li tento nápis, mám HLAD

 

Jednou za čas Timiho překvapíte neotřelými nápady. My jsme se rozhodli některé z nich nenechat zapadnout v databázi úkolů a naopak se vám s nimi pochlubit. A tohle je první z nich! 

 

50 keramických misek přeci nevyhodíte!

Timicí jsou připraveni řešit úkoly všeho charakteru, od založení s. r. o. až po tzv. event planning. Někdy se k nám však dostanou originální úkoly, nad kterými si zpočátku lámeme hlavu, pak nás ale úplně pohltí. 

Katka Chalupková se na nás obrátila v okamžiku, kdy měla doma téměř 50 krásných keramických misek, které chtěla nechat dekorovat. Všichni dodavatelé ji ale odmítli se slovy, že nezná vlastnosti misek, jako například teplotu výpalu keramiky, a oni nemohou riskovat zničení peci nebo popraskání či roztečení misek.

Zkusila je tedy ozdobit sama a když už se začala radovat z výsledku, barva se v myčce smyla. Co to znamenalo pro myTimi? Challenge accepted!

 

A nebo vyhodíte?

Úkol byl přidělen Timíkovi Moni, hrdé majitelce kočky Jessie, které se mise ihned zaryla pod kůži. Misky totiž měly směřovat do aukce a výtěžek z prodeje měl být darován útulku Devět životů, který kromě útočiště pro kočky nabízí také zooterapii či krmičský a kastrační program.

Hledání dodavatele ale dopadlo neúspěšně i pro Timíka a zdálo se, že jedinou možností je kompletní dodávka nových,dodavatelem ozdobených, misek. 

 

Láska prochází žaludkem aneb Úkol pro Timiho

Timík Moni se odmítla vzdát a rozhodla se, že kontaktuje obchody prodávající barvy, poradí se s profesionály a kvalitní barvu na domácí použití koupí. 

Od klientky Katky si půjčila jednu misku, ozdobila je ve společnosti Jessie černou barvou třemi nápisy “Přečteš-li tento nápis, mám HLAD”, “Láska prochází žaludkem” a “Myslím na tebe každý den”vypálila je v troubě, ve které běžně vaří svou oblíbenou indickou a italskou kuchyni. 

 

Foto: Timík Moni s Jessie 

 

Chvilka napětí

Klientka Katka myslela na vše a Timíka rovnou poprosila, aby v misce nechal stát jídlo a vyzkoušel, zda se barva do potraviny nerozpustí. Některá zvířátka totiž svou porci jídla nespořádají hned (což rozhodně není případ Jessie). 

Po vypalování v domácí troubě tak miska putovala přímo do myčky a po jejím umytí se mohli radovat Katka, Moni i útulek Devět životů. Dekorovat téměř 50 misek zabralo jeden a půl dne, vše se odehrávalo u Timíka Moni doma a na samotné aukci zaznamenal výsledek velký úspěch. 

 

Třeba i o svém úkolu si jednou přečtete na našem blogu. Tak neváhejte a zadejte Timimu úkol. Kdy jindy než teď, když vám Timi nabízí 300 Kč ZDARMA na vyzkoušení.
 

Líbil se vám článek?
Pošlete jej svým přátelům

Chcete zadat úkol, nebo se na něco zeptat?

Vyplňte rychlý formulář a Timíci se vám během pár minut ozvou ve všední dny od 9 do 17 hodin
Jméno a příjmení nesmí být prázdné
Telefon nesmí být prázdné
E-mail musí být ve správném formátu
Zpráva nesmí být prázdné

Timi

Timi je osobní pomocník, se kterým ušetříte čas a pustíte starosti z hlavy
Vyzkoušejte zdarma

Registrace

Registrujte se

Výhody registrace
  • 300 Kč zdarma na vaše první úkoly
  • 200 Kč za doporučení Timiho přátelům
  • Přehled o realizovaných úkolech
  • O ceně úkolů rozhodujete vy - vždy zaplatíte jen tolik, kolik uznáte za vhodné
  • Lépe vás poznáme - zadávání úkolů bude snadnější a jejich plnění rychlejší