Přečteš-li tento nápis, mám HLAD

 

Jednou za čas Timiho překvapíte neotřelými nápady. My jsme se rozhodli některé z nich nenechat zapadnout v databázi úkolů a naopak se vám s nimi pochlubit. A tohle je první z nich! 

 

50 keramických misek přeci nevyhodíte!

Timicí jsou připraveni řešit úkoly všeho charakteru, od založení s. r. o. až po tzv. event planning. Někdy se k nám však dostanou originální úkoly, nad kterými si zpočátku lámeme hlavu, pak nás ale úplně pohltí. 

Katka Chalupková se na nás obrátila v okamžiku, kdy měla doma téměř 50 krásných keramických misek, které chtěla nechat dekorovat. Všichni dodavatelé ji ale odmítli se slovy, že nezná vlastnosti misek, jako například teplotu výpalu keramiky, a oni nemohou riskovat zničení peci nebo popraskání či roztečení misek.

Zkusila je tedy ozdobit sama a když už se začala radovat z výsledku, barva se v myčce smyla. Co to znamenalo pro myTimi? Challenge accepted!

 

A nebo vyhodíte?

Úkol byl přidělen Timíkovi Moni, hrdé majitelce kočky Jessie, které se mise ihned zaryla pod kůži. Misky totiž měly směřovat do aukce a výtěžek z prodeje měl být darován útulku Devět životů, který kromě útočiště pro kočky nabízí také zooterapii či krmičský a kastrační program.

Hledání dodavatele ale dopadlo neúspěšně i pro Timíka a zdálo se, že jedinou možností je kompletní dodávka nových,dodavatelem ozdobených, misek. 

 

Láska prochází žaludkem aneb Úkol pro Timiho

Timík Moni se odmítla vzdát a rozhodla se, že kontaktuje obchody prodávající barvy, poradí se s profesionály a kvalitní barvu na domácí použití koupí. 

Od klientky Katky si půjčila jednu misku, ozdobila je ve společnosti Jessie černou barvou třemi nápisy “Přečteš-li tento nápis, mám HLAD”, “Láska prochází žaludkem” a “Myslím na tebe každý den” a vypálila je v troubě, ve které běžně vaří svou oblíbenou indickou a italskou kuchyni. 

 

Foto: Timík Moni s Jessie 

 

Chvilka napětí

Klientka Katka myslela na vše a Timíka rovnou poprosila, aby v misce nechal stát jídlo a vyzkoušel, zda se barva do potraviny nerozpustí. Některá zvířátka totiž svou porci jídla nespořádají hned (což rozhodně není případ Jessie). 

Po vypalování v domácí troubě tak miska putovala přímo do myčky a po jejím umytí se mohli radovat Katka, Moni i útulek Devět životů. Dekorovat téměř 50 misek zabralo jeden a půl dne, vše se odehrávalo u Timíka Moni doma a na samotné aukci zaznamenal výsledek velký úspěch. 

 

Třeba i o svém úkolu si jednou přečtete na našem blogu. Tak neváhejte a zadejte Timimu úkol. Kdy jindy než teď, když vám Timi nabízí 300 Kč ZDARMA na vyzkoušení.
 

Abyste mohli používat myTimi naplno, prosím, potvrďte souhlas s našimi pravidly soukromí. Více informací: zdeSouhlasím