Inspirace  |  Přečteno 1585 x
30. 8. 2019
Maminky samoživitelky si zaslouží lepší život

Jednou za čas všechny v myTimi překvapíte neotřelými nápady. My jsme se rozhodli některé z nich nenechat zapadnout v databázi úkolů a naopak se vám s nimi pochlubit. A pomoc držitelce Českého lva Silvii Dymákové je, po designovém zpracování 50 keramických misek pro útulek Devět životů, druhý z nich!

 

 

Nestyďte se vyhledat pomoc

Za mnohé živnostníky a podnikatele řešíme B2B služby, za maminky rodičovský příspěvek a za ostatní například rezervaci hotelového pokoje nebo stolu v restauraci či objednání k zubaři.

Každý úkol je svým způsobem jedinečný, někdy ale klienti služby myTimi svou kreativitou překročí hranice a my se nestíháme divit, s čím můžeme pomoci. Chcete znát podrobnosti? Ponořte se s námi do úkolu, ze kterého měli dobrý pocit všichni zúčastnění.

 

Život má kapitoly, které stojí za to číst...

Slyšeli jste o projektu Příběhy lidí? Tvůrci o něm, tedy o rozhovorech s přesahem, řekli:

 

“Jsme Silvie Dymáková a Marek Chaloupka a chceme vám přinášet příběhy. Příběhy lidí. Víme totiž, že život má kapitoly, které stojí za to číst...”

 

Podivuhodné a dojemné příběhy vás pohltí

Projekt Příběhy lidí zprostředkovává příběhy maminky samoživitelky, ale také ženy s dcerou trpící těžkou formou autismu, bezdomovce filosofa, ženy nosící XXXXXL oblečení či armádního důstojníka, ze kterého se stal nepřítel státu. Tvůrci přitom ignorují hranice a jdou až na dřeň. Zároveň tím pomáhají, jak jen mohou.

Příběhy lidí podpořilo už několik dárců i partnerů, a pomohli tak zmírnit či zlepšit mnohdy těžké životní situace. Z jakého důvodu o tom ale píšeme?

 

Proč se na nás obrátila držitelka Českého lva

Během jednoho hektického pracovního dne nás kontaktovala Silvie Dymáková, zakladatelka projektu pribehylidi.cz, moderátorka a držitelka Českého lva a ceny Femina Grande. Se službou myTimi se seznámila během interview v České televizi. Jaká zpráva nám od ní přišla?

 

“Jedna z maminek mi se svými dvěma syny přijede v úterý z Plzně. V Praze byla maximálně jednou v životě a potřebuje doprovod. Jelikož jsem od pondělí do středy mimo Prahu (a nemohu to zrušit), dokázali byste mamince udělat doprovod?”

 

Nebudeme lhát… Když nás Silvie den před samotnou akcí kontaktovala, naše kapacity byly přeplněny k prasknutí. Své priority jsme přehodnotili a Silvii řekli ano. Maminky samoživitelky si pomoc zaslouží!

 

Jak vytrhnout maminku z běžné rutiny

Před několika měsíci se projektu Příběhy lidí totiž naskytla možnost vybrat osm maminek, jejichž vizáž zdarma promění známé kadeřnické studio. Další partner navíc přidal možnost navštívit Muzeum filmových legend.

Od paní Dymákové následovaly instrukce, kam maminka s dětmi přijede a kde se nachází kadeřnictví. Rodinu od cesty do Prahy naštěstí nic neodradilo a myTimi měl za úkol vymyslet pro ten den dobrodružnou náplň, na kterou bude maminka i dva synové dlouho vzpomínat.

 


Vítejte v Praze, jsme vašimi průvodci

Maminku po příjezdu Timík Moni doprovodila do kadeřnictví, kde na ni čekala 3,5hodinová proměna. Vyvstala otázka, jaké dobrodružství podniknout s kluky.

Kam jinam vzít dva malé rošťáky, než do nejstaršího hračkářství v Evropě s prvky zábavního parku? Motýlí farma byla jen jednou z mnoha atrakcí a dostat kluky z hračkářství zpět za rodičem bylo téměř nemožné. 

Maminka pracuje v Plzni jako řidička tramvaje, což nás inspirovalo vzít celou rodinu po přenádherné proměně, u které jsme bohužel nebyli, do Výtopny, unikátní restaurace, kde jsou hosté obsluhováni modelovou železnicí.

Timík Moni, která se úkolu ujala od začátku do konce, zažila edukační odpoledne. Všichni byli nadšení a Monča už od sebe alespoň rozezná typ tramvaje 01T a 05T, která nese obchodní jméno Vektra. Na oplátku Moni pro rodinu zachytila krásné momentky, které můžete vidět v tomto článku. Myslíme, že odvedla skvělou práci!

 

 

Muzeum filmových figurín bylo už jen třešničkou na dortu.

 

 

Zlepšete svoji akvizici
ještě dnes

Jak si přejete využít svých
300 Kč zdarma?

Napište nám a my se
vám obratem ozveme.
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
4.9 hodnocení
4.9 hodnocení
Exkluzivní tipy jen pro vás
Přihlaste se k odběru newsletteru a získejte přístup k exkluzivním tipům a novinkám, které na blogu nenajdete.
  • Každou neděli vám pošleme tip z oblasti marketingu, podnikání nebo osobního rozvoje.
  • Každý druhý čtvrtek vás upozorníme na nejzajímavější články na blogu.
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
Byl jste úspěšně přihlášen k odběru
Gratulujeme, nyní odebíráte novinky z myTimi.
icon

Mohlo by vás zajímat

Všechny články >
Timi photo
Jan Skovajsa
CEO
zakladatel, CEO a zároveň jeden z investorů myTimi

Napište mi, s čím potřebujete pomoci, a pojďme se sejít

Zpráva
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
4.9 hodnocení

Těšte se na výhody

fajfka
Jste nespokojení? Neplatíte
fajfka
myTimi už využívá více než 9 679 zákazníků
fajfka
Platíte za výsledky a vždy dopředu víte kolik
fajfka
Na projekty nahlížíme z perspektivy majitele firmy