Případové studie  |  Přečteno 1544 x
17. 4. 2019
Přečteš-li tento nápis, mám HLAD

 

Jednou za čas Timiho překvapíte neotřelými nápady. My jsme se rozhodli některé z nich nenechat zapadnout v databázi úkolů a naopak se vám s nimi pochlubit. A tohle je první z nich! 

 

50 keramických misek přeci nevyhodíte!

Timicí jsou připraveni řešit úkoly všeho charakteru, od založení s. r. o. až po tzv. event planning. Někdy se k nám však dostanou originální úkoly, nad kterými si zpočátku lámeme hlavu, pak nás ale úplně pohltí. 

Katka Chalupková se na nás obrátila v okamžiku, kdy měla doma téměř 50 krásných keramických misek, které chtěla nechat dekorovat. Všichni dodavatelé ji ale odmítli se slovy, že nezná vlastnosti misek, jako například teplotu výpalu keramiky, a oni nemohou riskovat zničení peci nebo popraskání či roztečení misek.

Zkusila je tedy ozdobit sama a když už se začala radovat z výsledku, barva se v myčce smyla. Co to znamenalo pro myTimi? Challenge accepted!

 

A nebo vyhodíte?

Úkol byl přidělen Timíkovi Moni, hrdé majitelce kočky Jessie, které se mise ihned zaryla pod kůži. Misky totiž měly směřovat do aukce a výtěžek z prodeje měl být darován útulku Devět životů, který kromě útočiště pro kočky nabízí také zooterapii či krmičský a kastrační program.

Hledání dodavatele ale dopadlo neúspěšně i pro Timíka a zdálo se, že jedinou možností je kompletní dodávka nových,dodavatelem ozdobených, misek. 

 

Láska prochází žaludkem aneb Úkol pro Timiho

Timík Moni se odmítla vzdát a rozhodla se, že kontaktuje obchody prodávající barvy, poradí se s profesionály a kvalitní barvu na domácí použití koupí. 

Od klientky Katky si půjčila jednu misku, ozdobila je ve společnosti Jessie černou barvou třemi nápisy “Přečteš-li tento nápis, mám HLAD”, “Láska prochází žaludkem” a “Myslím na tebe každý den” a vypálila je v troubě, ve které běžně vaří svou oblíbenou indickou a italskou kuchyni. 

 

Foto: Timík Moni s Jessie 

 

Chvilka napětí

Klientka Katka myslela na vše a Timíka rovnou poprosila, aby v misce nechal stát jídlo a vyzkoušel, zda se barva do potraviny nerozpustí. Některá zvířátka totiž svou porci jídla nespořádají hned (což rozhodně není případ Jessie). 

Po vypalování v domácí troubě tak miska putovala přímo do myčky a po jejím umytí se mohli radovat Katka, Moni i útulek Devět životů. Dekorovat téměř 50 misek zabralo jeden a půl dne, vše se odehrávalo u Timíka Moni doma a na samotné aukci zaznamenal výsledek velký úspěch. 

 

Třeba i o svém úkolu si jednou přečtete na našem blogu. Tak neváhejte a zadejte Timimu úkol. Kdy jindy než teď, když vám Timi nabízí 300 Kč ZDARMA na vyzkoušení.
 

Zlepšete svoji akvizici
ještě dnes

Jak si přejete využít svých
300 Kč zdarma?

Napište nám a my se
vám obratem ozveme.
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
4.9 hodnocení
4.9 hodnocení
Exkluzivní tipy jen pro vás
Přihlaste se k odběru newsletteru a získejte přístup k exkluzivním tipům a novinkám, které na blogu nenajdete.
  • Každou neděli vám pošleme tip z oblasti marketingu, podnikání nebo osobního rozvoje.
  • Každý druhý čtvrtek vás upozorníme na nejzajímavější články na blogu.
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
Byl jste úspěšně přihlášen k odběru
Gratulujeme, nyní odebíráte novinky z myTimi.
icon

Mohlo by vás zajímat

Všechny články >
Timi photo
Jan Skovajsa
CEO
zakladatel, CEO a zároveň jeden z investorů myTimi

Napište mi, s čím potřebujete pomoci, a pojďme se sejít

Zpráva
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
4.9 hodnocení

Těšte se na výhody

fajfka
Jste nespokojení? Neplatíte
fajfka
myTimi už využívá více než 9 679 zákazníků
fajfka
Platíte za výsledky a vždy dopředu víte kolik
fajfka
Na projekty nahlížíme z perspektivy majitele firmy